Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Linia Hydra Therapy - pielęgnacja przystosowana do miejskiego rytmu
Linia Hydra Therapy - pielęgnacja przystosowana do miejskiego rytmu

Linia Hydra Therapy - pielęgnacja przystosowana do miejskiego rytmu

Dział
Przedstawiamy linię Hydra Therapy. To pielęgnacja przystosowana do miejskiego rytmu.
 
Mając na uwadze bardzo napięty plan zajęć, Jean Louis David stworzył produkty proste i szybkie w użyciu, które są wydajne i pozwalają zaoszczędzić czas.
 
Produkty o płynnej i perłowej strukturze, subtelnym i wyrafinowanym zapachu zapraszają w podróż zmysłów, która chroni przed negatywnymi czynnikami miasta.
 
Włosy suche, zarówno kobiet jaki i mężczyzn, tracą swój blask. Linia Hydra Therapy Jean Louis David odbudowuje włosy poprzez połączenie nawilżającego działania  witaminy B5, witaminy A i kompleksu Pronalen Bio Protect. Składniki aktywne tej linii poprawiają odnowę komórkową. Efekt: nawilżone i lśniące, zdrowe włosy.
 
Bestseller!
 
Odżywka dwufazowa blask i miękkość z linii Hydra Therapy o natychmiastowym działaniu ułatwia rozczesywanie nawet bardzo suchych włosów. Jej zaawansowana technologicznie formuła poprawia odnowę komórkową i nawilża włosy suche, przywracając im blask i miękkość. Do stosowania na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Szybka i wygodna w użyciu, nie wymaga spłukiwania. Działa najskuteczniej w połączeniu z szamponem Hydra Therapy.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ