Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zaakcentowany tie & dye, wersja na 2015: Streetstyle 
Zaakcentowany tie & dye, wersja na 2015: Streetstyle 
Trendy i styl

Zaakcentowany tie & dye, wersja na 2015: Streetstyle 

Dział
Jej fryzura? Włosy średniej długości z efektem wavy. Jest to unikatowa fryzura, która idealnie jej pasuje. W tym przypadku, kolor jest bardzo zaakcentowany – od nasady do połowy długości widnieje kolor czarny, a poniżej popielaty blond. Różnica między odcieniami jest bardzo zauważalna. Dzięki temu, nasz dzisiejszy streetstye może nosić dwa ulubione kolory. Jaki jest najlepszy sposób na zaakcentowanie dwóch różnych barw? Pofaluj włosy! Dzięki temu, nadasz fryzurze blasku i oryginalności.
 
Jej wygląd? Cały strój jest w pastelowych barwach. Przed nadejściem zimowych miesięcy, nasz dzisiejszy streetstyle wybrała pudrowe kolory, które idealnie pasują na pogodne dni. Różowe szorty z wysokim stanem, niebieska kurtka założona na ramiona – nie potrzeba nic więcej, by dodać jej delikatności. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu można uwydatnić kolor na włosach.
 
Rada dnia. Nigdy nie rób takiego tie & dye w domu. Przyjdź do salonu i porozmawiaj o tym z fryzjerem. Tylko on będzie potrafił wysublimować twoje włosy, dobierając odpowiednie kolory. Może będziesz mogła również skorzystać z usługi Speed-Curl i zrobić bardzo kobiece loki.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ