Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tie & dye na blond włosach
Tie & dye na blond włosach
Fryzura

Tie & dye na blond włosach

Dział
Na pewno częściej widzisz tie & dye na brązowych włosach. Łatwiej jest rozjaśnić końcówki w przypadku ciemniejszego koloru. Niemniej jednak, blondynki także mają prawo zrobić sobie tie & dye! W ich przypadku efekt będzie po prostu subtelniejszy.
 
Trend. Moda jest taka sama, jak w przypadku ciemniejszych włosów. Jeśli nosisz kolor blond, Twój fryzjer będzie musiał dobrać odpowiedni odcień i sposób rozjaśniania. Refleksy na ciemnych włosach są o wiele bardziej widoczne, niż na włosach jasnych. Przyjdź do salonu i porozmawiaj z fryzjerem o efekcie, który chciałabyś uzyskać. Tie & dye powinno być dopracowane, dając stonowaną i idealnie do Ciebie dopasowaną koloryzację.
 
Dla kogo? Dla kobiet, które lubią zmieniać kolor włosów, noszą średni blond, chcą uniknąć balejażu. Tie & dye pozwala dodać Twojej fryzurze blasku, a przy tym nie jesteś zmuszona do regularnego farbowania. Tie & dye stopniowo rozjaśnia włosy, zaczynając od połowy ich długości, aż po same końce.
 
Jak go nosić? Niektóre kobiety o blond włosach, które chcą zrobić tie & dye, preferują ich przyciemnienie, by efekt był bardziej widoczny. Inne wolą pozostawić swój naturalny blond, aby ich tie & dye był subtelniejszy od tego, który noszą brunetki. W przeciwieństwie do stopniowego rozjaśniania włosów, ich przyciemnienie będzie wymagać częstszych i bardziej regularnych koloryzacji.
 
Zalety dla urody. Tie & dye należy niewątpliwie do koloryzacji, które najlepiej eksponują cerę. Ten typ farbowania nadaje włosom głębi, jednocześnie je rozjaśniając, co niewątpliwie widać także na Twojej twarzy. To właśnie te śliczne, jasne refleksy na włosach od połowy ich długości oraz na końcówkach rozświetlają Twoją cerę podobnie, jak po słonecznych wakacjach. Twoje włosy są lekko rozjaśnione, a cera wydaje się delikatnie opalona.
 
© Pixelformula / Pokaz Ralph Lauren Collection prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ