Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Layering – nowy zabieg dla twoich włosów?
Layering – nowy zabieg dla twoich włosów?
Pielęgnacja

Layering – nowy zabieg dla twoich włosów?

Dział
Layering jest japońskim rytuałem pielęgnacji skóry. Ten nowy zabieg upiększający polega na warstwowym nakładaniu kosmetyków, które znajdziesz w swojej łazience. Cel: sprawić, aby twoja skóra promieniała świeżością i była bardziej elastyczna. Dzisiaj ten rytuał posiada również odmianę dotyczącą pielęgnacji włosów. Nasze wyjaśnienia.
 
Layering japoński. Sześć etapów składa się na ten nowy rytuał pielęgnacyjny. Zaczynamy od olejku do demakijażu i masażu twarzy. Następnie, spłukujemy skórę i myjemy ją mydłem z wodą. Później, nakładamy mleczko kosmetyczne, które sprawi, że skóra stanie się gładka. Następne w kolejności są: serum do skóry twarzy, potem serum lub krem pod oczy i dalej krem nawilżający na dzień lub na noc, który intensywnie odżywi skórę twarzy.
 
Layering na włosy. Nawet jeżeli użyte produkty nie są takie same, zasady pozostają identyczne! Zacznij od odżywienia włosów przy pomocy olejku. Nie wahaj się masować włosów i skóry głowy, aby ułatwić wchłanianie produktu i aktywować mikrokrążenie krwi pod skórą głowy. Następnie, umyj włosy przy użyciu szamponu dostosowanego do ich natury. Jeżeli czujesz, że olejek pozostał na włosach, ponów mycie. Nałóż następnie odżywkę, której jedynym celem jest ułatwienie rozczesywania włosów. Aplikuj ją przede wszystkim na włosy od połowy ich długości i na końcówki, rozczesz włosy palcami i spłucz letnią wodą. Przejdź do stylizacji, zaczynając od podsuszenia włosów. Następnie wybierz produkt do modelowania, którego potrzebujesz do stworzenia swojej fryzury. Aby wykończyć fryzurę, użyj lakieru, który sprawi, że będzie ona długo się trzymać.
 
Czy stosować się do tych zasad? Zrób sobie własny rytuał pielęgnacji włosów! Nakładanie olejku nie jest zbyt użytecznym etapem pielęgnacji, gdyż zmywasz go, myjąc włosy. Jego dobroczynny wpływ zatem znika… Najlepiej byłoby nałożyć go na zwilżone włosy, następnie pozwolić im wyschnąć, bez spłukiwania. Innym etapem, który możesz dodać jest nałożenie maseczki dostosowanej do twojego rodzaju włosów. Jedynie maseczka, a nie odżywka, która służy jedynie do ułatwienia rozczesywania, wnika głęboko we włókna włosa.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ