Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Lato 2015: 3 modne fryzury prezentowane na pokazach
Lato 2015: 3 modne fryzury prezentowane na pokazach
Fryzura

Lato 2015: 3 modne fryzury prezentowane na pokazach

Dział
Nie wiesz, którą fryzurę wybrać, gdy nadchodzą pogodne dni? Odkryj fryzury, które znajdują się na liście must-have w tym sezonie. Prezentowane one były na pokazach kolekcji wiosna-lato 2015 podczas Tygodnia Mody w Paryżu.
 
Przedziałek pośrodku głowy na włosach wavy. Tego lata, włosy wavy o dużej objętości są bardziej modne niż zwykle. Dzięki nim, uzyskasz efekt "wiatru we włosach", który jest doskonałym rozwiązaniem w tym sezonie. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy, który ustrukturyzuje fryzurę i nada jej nowoczesnego charakteru. Stylizacja ta pojawiła się na wielu pokazach, np. na pokazie kolekcji Soni Rykiel oraz Zadig & Voltaire.
 
Włosy zaczesane do tyłu. Ta fryzura bez przedziałka zaprezentowana została na pokazie Hermès. Włosy są wyprostowane i opadają wzdłuż pleców. Fryzura ta doskonale odkrywa twarz i nadaje modelkom kobiecego oraz luźnego stylu. Ty również powinnaś ją zrobić – wówczas w prosty sposób uzyskasz szykowny efekt, tak, jakbyś potargała włosy rękoma.
 
Długa grzywka + efekt potarganych włosów. Grzywka opadająca na oczy, modna w 2015 roku, zaprezentowana została na pokazie Johna Galliano. Jej atutem jest to, że skupia ona uwagę na spojrzeniu i przykrywa całe czoło. Nadaje ona także rockowego, zmysłowego i modnego stylu, szczególnie wtedy, gdy dobrana jest do złudnie zaniedbanej fryzury. Możesz nam wierzyć, jest to najlepszy mix na lato!
 
© Pixel Formula / Pokaz Sonia Rikyel, prêt-à-porter, wiosna-lato 2015
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ