Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ładne uczesanie zaraz po przebudzeniu, czy to możliwe?
Ładne uczesanie zaraz po przebudzeniu, czy to możliwe?
Pielęgnacja

Ładne uczesanie zaraz po przebudzeniu, czy to możliwe?

Dział
Wtulenie się w poduszkę podczas zasypiania to moment prawdziwego relaksu. I choć następnego ranka budzisz się w pełnej formie, Twoja fryzura nie zawsze jest idealna. Aby uniknąć rozczochranych lub oklapniętych włosów, zapoznaj się z naszymi poradami.
 
Po pierwsze, radzimy Ci myć włosy rano, zamiast wieczorem. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu Twoje włosy będą piękne przez cały dzień! Jeżeli należysz do osób, które rano zawsze się śpieszą i nie masz czasu, by się tym zająć, umyj włosy wieczorem. Zwróć jednak uwagę na to, by włosy były dobrze wysuszone zanim położysz się spać. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której będziesz musiała walczyć z odstającymi włosami, niechcianymi lokami lub sterczącymi kosmykami następnego dnia. „Mycie włosów rano jest więc idealnym rozwiązaniem. Jednak, co zrobić drugiego dnia po myciu? Efekt oklapniętych włosów jest często nieunikniony… Aby zręcznie go ukryć, umyj się, a następnie opuść głowę na dół i postaraj się nadać objętości swoim włosom za pomocą palców.” Możesz też użyć kosmetyków stylizacyjnych, takich jak pianka, która pokryje Twoje włosy powłoką ochronną (używaj jej w małych ilościach) lub puder teksturyzujący.
 
Aby Twoje włosy były piękne zaraz po przebudzeniu, powinnaś je rozczesać jeszcze zanim położysz się spać. „Dokładne rozczesanie i rozplątanie włosów pod koniec dnia jest tak samo ważne jak przemycie skóry mleczkiem do demakijażu. Mleczko pozwala zmyć nieczystości nagromadzone na skórze podczas całego dnia. Podobnie jest z włosami. Czesząc je pozbywasz się nieczystości, a także resztek użytych kosmetyków do włosów.” Pozwoli Ci to uniknąć kołtunienia się włosów podczas snu oraz zapobiegnie ich matowemu wyglądowi po przebudzeniu!
 
Nasza rada: Te z Was, których włosy szybko stają się tłuste mogą używać suchych szamponów pozwalających temu zaradzić. Podczas kąpieli, spryskaj włosy u nasady suchym szamponem, pozostaw go na kilka minut, a następnie rozczesz włosy za pomocą grzebienia. Efekt świeżo mytych włosów jest gwarantowany!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ