Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

texture powder
texture powder
texture powder
Fryzura

La Texture Powder, kto może go stosować i dlaczego?

Dział

Odkryj Texture Powder; jeden z czołowych produktów z gamy Urban Style Jean Louis David.

Kto może używać pudru?

Jeżeli masz włosy cienkie, delikatne i trudno je ułożyć, Texture Powder [Używałam Texture Powder] jest stworzony dla ciebie. Zwiększa on objętość włosów już po pierwszym użyciu. Z drugiej strony, jeżeli lubisz testować nowe fryzury, ten produkt jest do tego stworzony. Nadaje on włosom odpowiednią strukturę i sprawia, że trzymają się one nieskazitelnie. Co więcej, dzięki pudrowi możesz zmieniać wygląd fryzury: nadać jej dużej objętości, pofalować, czy stworzyć efekt włosów w pozornym nieładzie.
Największy atut pudru? Dostosowuje się do każdej tekstury włosów (prostych, pofalowanych, kręconych, czy kędzierzawych), będzie również skuteczny przy każdej ich długości.

Dlaczego warto go stosować?

Texture Powder jest idealnym rozwiązaniem przy każdej stylizacji. Przylega on do włókna włosowego, sprawiając, że staje się ono gęstsze [Jak nadać objętośc. Jeżeli go zastosujesz, możesz wreszcie zapomnieć o problemach z włosami trudnymi do ułożenia, ponieważ puder utrwala pożądany ruch włosów. Dodatkowo nadaje on matowości włosom nieestetycznie błyszczącym.

W jaki sposób go używać?

Przed rozpoczęciem układania fryzury nałóż Texture Powder na suche włosy. Postaraj się go rozprowadzić równomiernie. Nie przesadź z ilością pudru, żeby nie posklejać włosów, ani ich zbytnio nie utwardzić. Jak tylko rozprowadzisz kosmetyk na włosach, ułóż je tak, jak masz na to ochotę.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ