Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kwiaty we włosach… potargał wiatr!
Kwiaty we włosach… potargał wiatr!
Kwiaty we włosach… potargał wiatr!
Trendy i styl

Kwiaty we włosach… potargał wiatr!

Dział
Wpięcie kwiatów we włosy od razu nadaje bardziej wiosennego, romantycznego i prawie dziewiczego wyglądu. Kwiaty mogą zdobić każdy rodzaj fryzury, sprawiając, że będzie ona naturalnie piękna. Odkryj trzy sposoby ich noszenia. 
 
Wianek. Wianki z kwiatów nie są przeznaczone tylko dla panien młodych, hołdujących stylowi bohemy! Wystarczy, że nie wybierzesz zbyt przytłaczającej twój wizerunek kompozycji. Powinnaś nosić go na długich, rozpuszczonych i lekko falowanych włosach pasujących do stylu bohemy lub na krótkich, rozwianych włosach. Aby lepiej wpasować się w styl romantyczny, wybierz kolory pastelowe, natomiast bardziej rockowy wygląd otrzymasz stawiając na barwy ciemne. Uczesz przedziałek pośrodku, następnie zrób duże loki przy pomocy lokówki lub rozgrzanych wałków i nałóż na głowę wianek. Jeżeli uważasz, że jest to dla ciebie za dużo, możesz wybrać opaskę z motywem kwiatowym.
 
Kwiaty rozproszone we włosach. Podobnie jak w kolekcji Alexisa Mabille’a, rozrzuć kwiaty po całej fryzurze. Ta ostatnia  powinna być delikatnie falowana i lekko nieuczesana, aby wyglądać naturalnie. Ma się wrażenie, że modelki usnęły na łące. Na pokazie Alexisa Mabille’a użyto prawdziwych kwiatów. Jednak wiemy, że niełatwo uzyskać dostęp do prawdziwych polnych kwiatów. Możesz zatem pozwolić sobie na małe oszustwo, używając płaskich spinek z motywem kwiatowym. Wybierz małe modele, których będziesz mogła wiele wpiąć we włosy. Fryzura lepiej będzie wyglądać, jeżeli będziesz pracować na włosach lekko falowanych, co zagwarantuje efekt zamierzonego nieładu.
 
Jako biżuteria do włosów. W tym sezonie, biżuteria do włosów ozdobiła wiele fryzur. Szczególnie popularna była spinka XXL. Ta ostania ma wiele form, mogliśmy między innymi zobaczyć modele zawierające szklane kwiaty. Aby było widać tylko twoją kwiatową spinkę, uczesz przedziałek z boku i zostaw włosy rozpuszczone. Wsuń ją po stronie, gdzie znajduje się więcej włosów , aby je utrzymywała i upnij tuż nad uchem.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ