Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kwiaty i pióra, nowy must-have na twojej głowie?
Kwiaty i pióra, nowy must-have na twojej głowie?
Trendy i styl

Kwiaty i pióra, nowy must-have na twojej głowie?

Dział
Nadajeście ładnych dni jest często synonimem romantyzmu, zwiewnych sukienek oraz kwiatów we włosach, szczególnie w roku 2014! Trend ten widać na wszystkich pokazach, na których pojawiają się kwiaty, pióra oraz inne fryzurowe dodatki. Zoom na must-have letniego sezonu.
 
Trend. Trend ten cieszył się dużym powodzeniem szczególnie u kobiet, które poszukiwały akcesoriów częściowo w stylu bohemy, a częściowo w stylu romantycznym. Do dziś dodatki były dosyć dyskretne, ale nie w tym roku. Teraz nosi się pióra wielkości XXL, a w warkocze wpina się dużą ilość kwiatów. Jest to must-have letniego stylu, nawet przed nadejściem wiosny.
 
Jak go nosić na co dzień? Wszystko zależy od wielkości. Nawet kwiaty! Nawet jeśli lubisz nosić ich dużo, lepiej nie przesadzać z ilością, szczególnie w ciągu dnia. Jeden kwiat lub pióro wystarczy, by nadać fryzurze formy i dodać ci stylu. Wieczorem możesz natomiast założyć wianek z kwiatów.
 
Podczas wyboru dodatku, określ swój styl. Te z was, które są nierozłączne z szerokim, zwiewnym, pastelowym ubiorem, podczas letniego sezonu powinny wybrać kwiaty, natomiast te, które prezentują bardziej ekstrawagancki styl, wybiorą pióra, idealnie pasujące do mocnego makijażu. Bez względu na fryzurę, spryskaj włosy lakierem, by twoje dodatki trzymały się na głowie.
 
© Pixelformula / Pokaz Marchesa prêt-à-porter et pokaz Zac Posen prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ