Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kucyki w wiosennych wersjach 2013
Kucyki w wiosennych wersjach 2013
Kucyki w wiosennych wersjach 2013
Trendy i styl

Kucyki w wiosennych wersjach 2013

Dział
Kucyk to fryzura, która pasuje do każdego wieku i na każdy sezon. Pomimo, że jest to fryzurą ponadczasowa może ona przybierać różne formy w zależności od aktualnie panujących trendów. Odkryjcie z nami kucyki charakterystyczne dla sezonu wiosna-lato 2013.
 
Kucyk z gładkimi włosami. Jest to niewątpliwie jeden z bardziej modnych rodzajów kucyków w sezonie wiosna-lato 2013. Włosy w tym kucyku powinny być idealnie gładkie, jednak sposób jego noszenia nie jest jednoznacznie narzucony. Po pierwsze, powinnaś zwrócić uwagę na jego klasyczną wersję z gładkimi włosami spiętymi pośrodku głowy w tyłu oraz dyskretnym miejscem upięcia owiniętym kosmykiem włosów. Kucyk ten można równie dobrze nosić na boku lub nisko, upinając go niemal przy końcówkach włosów.
 
Pleciony kucyk. Jest to warkocz/kucyk charakterystyczny dla okresu wiosenno-letniego 2013 - nowość sezonu. Kucyk ten jest upinany z tyłu i posiada dwa miejsca spięcia. Pierwsze znajduje się u podstawy kucyka przy głowie. Drugie natomiast związuje warkocza, splecionego z włosów wystających z kucyka!
 
Wysoki kucyk. W stylizacji z lat 80., kucyk powinien być wysoki, a nawet bardzo wysoki! Aby go wykonać, rozczesz włosy płaską szczotką, a następnie zaczesz je w kierunku czubka głowy i zwiąż na jej szczycie. Chcąc w pełni wpisać się w ducha epoki lat 80., swojego kucyka zwiąż gumką aksamitką.
 
Kucyk z kręconymi włosami. Noszony jest z reguły nisko lub klasycznie z tyłu. Po upięciu kucyka, włosy powinny być wymodelowane lokówką w celu uzyskania efektu wavy. Najlepiej jest wykorzystać lokówkę z końcówką o dużej średnicy, aby loki były stosunkowo duże.
 
Kucyk z lat sześćdziesiątych. Lata 60. oznaczają spektakularny powrót do kreacji śmietanki świata mody. Chcąc wpasować się w tę stylizację, wykorzystaj ubrania z epoki, a także nawiąż do niej w swojej fryzurze. Kucyk w stylu lat sześćdziesiątych powinien być wysoki i pełen objętości.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ