Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kucyk z kręconymi włosami
Kucyk z kręconymi włosami
Kucyk z kręconymi włosami
Fryzura

Kucyk z kręconymi włosami

Dział
Nie ma sensu liczyć możliwych wersji wykonania kucyka. Czasem jest romantyczny, innym razem rockowy lub retro – kucyk idealnie wpasowuje się do Twojego nastroju i stylu. Wypatrzyliśmy go u Dennisa Basso i Thomasa Tait  odkryjcie z nami kucyka z kręconymi włosami, wykonanego na średniej długości włosach i o skręconych końcówkach!

Kucyk z kręconymi włosami utrzymany w stylu retro. Na pokazie Denisa Basso, kucyk z kręconymi włosami ma charakter retro i tworzy wyszukaną, uporządkowaną i bardzo kobiecą fryzurę. Fryzura ta nawiązuje do stylu pin-up, rodem z lat 50, głównie dzięki tworzącemu ją kucykowi z kręconymi włosami, grzywce wymodelowanej na kształt fali oraz świetlistemu kolorowi włosów blond. Odrodzenie się mody, urody i fryzur w stylu retro nie tylko zadziwia, ale także wciąż zachwyca…
 
Jak zrobić kucyka z kręconymi włosami. Zacznij oczywiście od uczesania kucyka. Aby zachować styl fryzury z pokazu Dannisa Basso, radzimy uczesać przy tym lekki przedziałek z boku, a następnie upiąć niskiego kucyka. Zanim zwiążesz wszystkie włosy, oddziel od nich pasmo włosów, którego modelowaniem zajmiesz się w kolejnym kroku. Zwiąż swojego kucyka gumką do włosów. Następnie zajmij się włosami wystającymi z kucyka na całej ich długości aż do końcówek i wykonaj na nich loki przy użyciu lokówki o dużej średnicy. Włosy powinny być wcześniej wysuszone. Nawijaj kolejne pasma włosów na lokówkę, dokładnie rozkładając włosy na całej długości jej grzałki. Przytrzymaj ją chwilę w tej pozycji, a następnie odwiń włosy i pozostaw je do ostygnięcia. Spryskaj wszystko lakierem, by kucyk był dobrze utrwalony.
 
Wygląd retro! Wykończ swoją fryzurę w stylu retro, stawiając na wymodelowanie fali lub kilku karbów w zależności od swoich preferencji. Włosy u nasady powinny być lekko natapirowane, aby nadać fryzurze objętości, a struktura włosów przy głowie po raz kolejny może być wymodelowana przy użyciu lokówki, która nada fryzurze wrażenie ruchu. Wymodeluj pozostawione wcześniej pasmo włosów na kształt fali przy użyciu okrągłej szczotki, suszarki i lakieru. Na końcu pomyśl o dopełnieniu wyglądu makijażem i pomadką do ust. Makijaż powinien być mroczny. Podkreślone są jedynie usta w ślicznym koralowym, wpadającym w pomarańcz, kolorze.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ