Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kucyk w stylu origami
Kucyk w stylu origami
Trendy i styl

Kucyk w stylu origami

Dział
Dodanie kucykowi oryginalności wymaga czasu i wyobraźni. Na szczęście, fryzury z pokazu Fendi znalazły swoją stylową alternatywę. Zainspirowana jest ona origami, sztuką składania kartek papieru, i przyjmuje graficzną formę.
 
Kucyk prezentowany na pokazie Fendi może wydawać się bardzo skomplikowany do uczesania. Niemniej jednak, wcale tak nie jest. Wstań z łóżka 5 minut wcześniej niż zwykle, a znajdziesz czas na jego zrobienie! Podczas pokazu, nawiązującego tematyką do podróży, zainspirowano się azjatycką kulturą. Origami, sztuka polegająca na składaniu kartek papieru, otwiera się na nowe dziedziny, a geometryczne formy prezentowane są nawet we włosach.
 
Aby zrobić taki kucyk, powinnaś mieć wystarczająco długie, proste włosy. Na początek, zarysuj przedziałek po prawej i po lewej stronie, a pomiędzy nimi kolejny. Dzięki temu, uzyskasz dwa pasma włosów na czubku głowy. Nałóż lewe pasmo na prawą stronę i odwotnie. Następnie, zaczesz do tyłu partię włosów znajdującą się pod każdym przedziałkiem, nad uchem. Zwiąż je w kucyk na wysokości karku. Zwróć szczególną uwagę na to, by każdy z kosmyków pozostał na swoim miejscu. Zwiąż je za pomocą gumki, którą przykryjesz włosami, by nie była widoczna. Zapamiętaj, że tył głowy powinien przypominać fryzurę widoczną na zdjęciu. Na koniec, spryskaj włosy lakierem, by zapewnić fryzurze długotrwałość.
 
© Pixelformula / Pokaz Fendi prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ