Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kucyk w dwóch odcieniach
Kucyk w dwóch odcieniach
Fryzura

Kucyk w dwóch odcieniach

Dział
Myślisz, że farbowanie włosów w dwóch odcieniach wyszło już z mody? Oczywiście, że nie! Po tie & dye i pasemkach, największym zimowym trendem jest dwukolorowa fryzura. Granica między kolorami znajduje się w połowie długości włosów i jest dosyć widoczna. Moda na tego typu koloryzację, szczególnie uwydatniona na kucykach, znajduje się na liście must-have tego sezonu. Zoom na ten trend.
 
Trendy. Zapomnij o jednolitym kolorze włosów! W tym sezonie, jeśli chcesz być trendy, na twoich włosach musi widnieć wiele kolorów. Jeśli nie chcesz wybrać fryzury w stylu pop, dobrą alternatwą dla niej są dwukolorowe włosy. Na pokazach Alexandra Wanga, włosy modelek mają dwa różne kolory. Niemniej jednak, wcale nie musisz ich naśladować. Możesz również zafarbować włosy na dwa podobne kolory!
 
Kucyk w dwóch odcieniach, dla kogo? Te ostatnie trendy mogą być satysfakcjonujące dla wszystkich fanów mody, niezależnie od ich stylu. Jeśli preferujesz bardziej oryginalny styl, wybierz dwa odmienne kolory flashy. Jeżeli natomiast wolisz bardziej dyskretne fryzury, dobierz dwa podobne kolory – dzięki temu twoja fryzura nie będzie wyglądać ekscentrycznie. Noszenie takiej dwukolorowej fryzury, jaką zaprezentowano na pokazie Alexandra Wanga, na pewno nie jest łatwe.
 
Kucyk w dwóch odcieniach, jak go nosić? Wszystko zależy od długości twoich włosów! Na wieczorne wyjście, warto dodać akcesoria, natomiast na niesprecyzowaną okazję, lepiej jest się udać do salonu. Takie farbowanie musi być przemyślane i wymaga porad profesjonalisty, który zadecyduje, jakie kolory nałożyć oraz w jaki sposób należy dbać o tę fryzurę.
 
© Pixelformula / Pokaz Alexander Wang prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ