Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kucyk o nowoczesnym i surowym charakterze
Kucyk o nowoczesnym i surowym charakterze
Trendy i styl

Kucyk o nowoczesnym i surowym charakterze

Dział
Jeśli chcesz nosić związane włosy i mieć odsłoniętą twarz, idealnym rozwiązaniem jest kucyk, który można nosić w przeróżny sposób. Jeśli chcesz wyglądać zarówno elegancko, jak i kobieco, w sezonie wiosna-lato 2014 powinnaś wybrać kucyk o nowoczesnym i surowym charakterze.
 
Trend. Tego lata, widoczne będą dwa trendy. Pierwszy, to trend w stylu bohemy, faworyzujący zmierzwionego kucyka, a drugi – faworyzujący dopracowane fryzury o nowoczesnym i surowym charakterze. Fryzury te są idealnym rozwiązaniem na takie okazje, jak spotkanie w pracy. Mogą też złagodzić zbyt sportową lub dziewczęcą sylwetkę.
 
Dla kogo? Jeśli chcesz zrobić identyczną fryzurę jak tę, widoczną na zdjęciu z pokazu DKNY (powyżej), powinnaś mieć długie włosy. Będzie ona pasować wszystkim kobietom, które pragną nosić praktyczne i łatwe do zrobienia kucyki. Kucyk o nowoczesnym i surowym charakterze pasować będzie tym z was, które chcą być modne.
 
Jak zrobić kucyk o nowoczesnym i surowym charakterze? Po umyciu i rozczesaniu włosów, zarysuj bardzo niski przedziałek na boku. Następnie, zrób niskiego kucyka na poziomie karku. Wystarczy związać go gumką do włosów, ale możesz też wybrać inny sposób wiązania. Zaczesz kucyk na ramię po przeciwnej stronie do przedziałka. Na koniec, spryskaj fryzurę produktem Shine Spray.
 
© Pixelformula / Pokaz DKNY prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ