Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kucyk na boku
Kucyk na boku
Kucyk na boku
Fryzura

Kucyk na boku

Dział
Kucyk to fryzura ponadczasowa, która nigdy nie wychodzi z mody. Fryzura, której szybko uczą się już małe dziewczynki. Nie jest to jednak powód, by uważać kucyka za fryzurę zwyczajną. Kucyk jest bowiem fryzurą z prawdziwego zdarzenia, która przyjmuje różne oblicza. Skupmy się na jednym z nich – kucyku na boku.
 
Dla kogo? Kucyk pozwala podkreślić Twoje rysy, gdyż odkrywa całą twarz. Ton, jakiego doda Twojemu stylowi zależy od sposobu jego noszenia. Odkrywając Twoje ramię i kark, kucyk na boku jest  bardziej romantyczny i zmysłowy niż inne jego wersje. Wysoki kucyk jest raczej surowy, a inne jego warianty są z reguły zwyczajne. Kucyka na boku powinnaś więc wybrać, gdy idziesz na spotkanie w cztery oczy lub gdy chcesz nadać swojemu stylowi ton „grzecznej uczennicy”.
 
Jak go zrobić? Aby uzyskać doskonały wynik, nie pozwól na żadne rozdwojone końcówki! W tej fryzurze Twoje włosy niedbale opadają na ramię, a końcówki muszę być idealnie zadbane. Jedynym rozwiązaniem jest ich nawilżenie. Rozpocznij czesanie swojego kucyka na boku od rozczesania włosów lub ich wyprostowania. Zrób wyraźny przedziałek z boku głowy i zaczesz szczotką wszystkie włosy na jeden bok na wysokości karku tak, by powstał niski kucyk. Zwiąż go w tym miejscu cienką gumką.
 
Warianty. Oto kilka wariantów kucyka na boku, dzięki którym Twoja fryzura będzie jeszcze bardziej oryginalna! Wyjmij kosmyk włosów ze swojego kucyka. Następnie owiń nim gumkę, tak by nie była widoczna. Możesz też nadać swojemu kucykowi efekt fryzury retro tapirując lekko włosy po stronie kucyka (utrwal całość lakierem).  Wreszcie, aby podkreślić romantyczny aspekt swojej fryzury, pozwól, by jeden kosmyk włosów opadał swobodnie na Twoją twarz.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ