Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kucyk bez gumki do włosów, prezentowany na pokazach
Kucyk bez gumki do włosów, prezentowany na pokazach
Trendy i styl

Kucyk bez gumki do włosów, prezentowany na pokazach

Dział
W tym sezonie, słowem kluczowym na pokazie Haute Couture Valentino była elegancja i wyrafinowanie. Stroje pełnych wdzięku modelek idealnie pasowały do prostych i odważnych fryzur. Sprawiły one, że ty również masz ochotę zrobić kucyk bez użycia gumki.
 
Modelki noszą błyszczące, lokowane włosy długości XXL. Aby uwydatnić fryzurę, nie użyto żadnej gumki. W tym przypadku, jedynie kosmyk włosów służy do związania ich w kucyk. Aby zrobić tę fryzurę, zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Następnie, przed użyciem lokówki, która stworzy piękne loki, nałóż produkt termo-ochronny. Spryskaj włosy produktem Shine Spray, by nadać im połysku. Zbierz je w niski kucyk. By zapewnić fryzurze długotrwałość, zaopatrz się w dyskretną gumkę do włosów i zwiąż je tak, by nie były ściśnięte. Wybierz kosmyk, którym zakryjesz gumkę. Przypij go za pomocą spinki. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
Fryzura ta jest idealna zarówno na wieczorny wypad, jak i na ślub! Aby rezultat był perfekcyjny, powinnaś mieć średniej długości włosy. Dzięki temu wiązanie będzie się dobrze trzymało.
 
© Pixelformula / Pokaz Valentino Haute Couture, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis Davidvvvv
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ