Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Lato 2014: Który warkocz wybrać?
Lato 2014: Który warkocz wybrać?
Eksperci

Lato 2014: Który warkocz wybrać?

Dział
Tego lata, warkocz jest bez wątpienia gwiazdą wśród fryzur! Każdego roku, jak tylko zrobi się ładnie, pojawia się on na głowach kobiet i przystosowuje się do wszystkich okazji oraz długości włosów. Odkryj te warkocze, które będą cię zdobić w roku 2014!
 
Salony Jean Louis David faworyzują trzy typy warkoczy. "Usługa Bar à Styles w salonach Jean Louis David pozwoli ci wybrać jeden z trzech warkoczy, które czesane są w 15 minut. Każdy z nich odpowiada szczególnemu stylowi i sprawia, że wyglądasz młodziej. Masz do wyboru rockowego warkocza, warkocza w stylu glamour lub w stylu bohemy. Każdy z nich znajduje się w ofercie usługi Speed Up-Do".
 
Usługa Bar à Styles faworyzuje koronę z warkoczy, warkocza na boku oraz ulizanego warkocza, choć nie tylko one są modne! "Kłos wciąż jest robiony przez kobiety, które lubią wyglądać oryginalnie i nosić unikatowe fryzury. Na czołowej pozycji nadal znajduje się warkocz na boku – coroczna gwiazda wśród fryzur".
 
Warkocza można zrobić nawet na krótkich włosach. "Możesz mieć krótkie włosy, pod warunkiem, że sięgają za ramiona, do poziomu obojczyka. Korona z warkoczy jest szczególnie łatwa do uczesania, jeśli twoje włosy są właśnie takiej długości. Jeśli są co więcej grube, twoja fryzura będzie wyglądać perfekcyjnie!".
 
Nasza rada: W domu również możesz zapleść warkocza. Pamiętaj, żeby dodać mu odrobinę stylu bohemy i wyjmij z niego kilka kosmyków. Dzięki temu, będziesz wyglądać mniej poważnie.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ