Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kto może pofarbować włosy na czarno?
Kto może pofarbować włosy na czarno?
Kto może pofarbować włosy na czarno?
Eksperci

Kto może pofarbować włosy na czarno?

Dział
Każdej zimy w modzie jest farbowanie włosów na ciemniejsze kolory, a zwłaszcza na czarno. Czy ten kolor pasuje jednak wszystkim? Twój fryzjer jest po to, aby ci doradzić i pomóc. Odkryj kryteria, które powinnaś wziąć pod uwagę przed pofarbowaniem włosów na czarno.
 
Koloryzacja na czarno nie wymaga więcej pielęgnacji niż pozostałe. "Wszystko zależy od wyjściowego koloru włosów. Czarny to kolor, który bardzo się odznacza, tak więc, jasne włosy będą wymagały częstszego farbowania odrostów niż włosy ciemne. Te z was, których wyjściowym kolorem jest blond, powinny przygotować się na to, że będą musiały farbować włosy bardzo regularnie. Trzeba zatem wybrać czarny odcień dostosowany do koloru wyjściowego i rodzaju włosów".
 
Na czarnych włosach można mieć refleksy, ale nie jakiegokolwiek koloru. "Czarny jest bardzo głębokim kolorem i tak naprawdę mało które refleksy są na nich widoczne. Jedyne widoczne na czarnych włosach refleksy to te o niebieskim, czerwonym i fioletowym kolorze. Przykładowo złote refleksy nie będą widoczne na czarnych włosach."
 
Czarna koloryzacja pasuje do każdego obcięcia włosów, ale na niektórych wygląda lepiej; kolor jest bardziej wyeksponowany. "Czarny kolor pasuje w szczególności do geometrycznych obcięć, które znakomicie go eksponują. Bob, bardzo równe obcięcie, a nawet obcięcie na bombkę są idealne. Co więcej, czarny pasuje również do długich, pocieniowanych włosów."
 
Nasza rada: Blondynki mogą pofarbować włosy na czarno, ale powinny być ostrożne. "Jeśli jesteś blondynką, będziesz musiała przejść przez kilka etapów, zanim otrzymasz głęboką czerń. Co więcej, nigdy nie powinnaś próbować uzyskać takiego koloru w domu. Udaj się do salonu fryzjerskiego, aby to twój fryzjer odpowiednio dobrał kolor".
 
© Pixelformula / Pokaz Yohji Yamamoto prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ