Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótkie wlosy z efetem "Wild and messy"
Krótkie wlosy z efetem "Wild and messy"
Krótkie wlosy z efetem "Wild and messy"
Fryzura

Krótkie włosy z efektem "wild and messy"

Dział
W tym sezonie, krótkie włosy wciąż są modne! By idealnie wpisywać się w trendy, zainspiruj się kolekcją wiosna-lato 2015 Patricii Viery i zrób cieniowaną, zmierzwioną fryzurę.
 
Trend. Modelki noszą krótką, nieustrukturyzowaną fryzurę, która odkrywa kark i twarz. Potargane włosy nadają ich stylowi rockowego i dzikiego charakteru. Efekt ten jest dopracowany do perfekcji, a fryzura wygląda elegancko. Kolor włosów natomiast sublimują piękne, jasne refleksy.
 
Jak ją zrobić? Tak jak na pokazie, dobierz fryzurę do nowoczesnej stylizacji, zarówno w kwestii makijażu, jak i stroju. Wyglądaj kobieco, mimo złudnie zaniedbanej fryzury. Bez względu na okazję, stylizacja ta nada ci szykownego i zbuntowanego charakteru.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość gamy Oil Therapy, aby wyglądały zdrowo. Następnie, nałóż produkt Foamer Texture & Tenue na zwilżone włosy, by były gęste, a następnie je uczesz. Zaopatrz się w suszarkę i wysusz włosy, rozczesując je palcami, by uzyskać efekt « wild ». Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
©PixelFormula, Pokaz Patricia Viera, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ