Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótkie włosy: jaka fryzura ślubna?
Krótkie włosy: jaka fryzura ślubna?
Krótkie włosy: jaka fryzura ślubna?
Trendy i styl

Krótkie włosy: jaka fryzura ślubna?

Dział
Uważa się, że znalezienie odpowiedniej fryzury ślubnej dla osoby o krótkich włosach jest znacznie trudniejsze, niż w przypadku włosów długich. Jednakże, to właśnie krótkie włosy są łatwiejsze do wymodelowania oraz przyozdobienia dodatkami, kiedy nadejdzie godzina „0”. Zatem, jakie fryzury możemy polecić Pannom Młodym o krótkich włosach?
 
Zmierzwiony bob dla romantycznej Panny Młodej. W tym sezonie naturalne włosy są niezwykle trendy, także w stylizacjach ślubnych. Pamiętaj, że naturalne włosy nie oznaczają pełnego rozluźnienia. Zmierzwiony bob to szykowna i romantyczna fryzura, która idealnie wyeksponuje twoją twarz. Wypróbuj usługę wavy w salonach Jean Louis David lub samodzielnie wykonaj fale na włosach za pomocą lokówki.
 
Bandana noszona na czole dla Panny Młodej hołdującej stylowi bohemy. Bandana to najlepszy dowód na to, że czasami wystarczy bardzo niewiele, aby włosy wyglądały olśniewająco. Bandana sublimuje oraz eksponuje twarz u osób o krótkich lub bardzo krótkich włosach. Delikatnie natapiruj włosy na czubku głowy, aby dodać fryzurze więcej objętości, a następnie załóż bandanę na głowę tak, by nie przykryła ona wszystkich włosów. Chcą umocować ją w tej pozycji, możesz ją przypiąć do włosów wsuwkami.
 
Krótka, cieniowana fryzura dla nowoczesnej Panny Młodej. Jeżeli masz cienkie włosy i nie chciałabyś, by wyglądały na sianowate, nie ma lepszego sposoby jak obciąć je na krótko… bardzo krótko! Chcąc nadać im odpowiedni kształt i teksturę w dniu ślubu, wykorzystaj lakier lub utrwalający żel, które nadadzą włosom wygląd, o którym marzyłaś. Fakt, że nie możesz spiąć swoich włosów w kucyka wcale nie oznacza, że muszą one być pozbawione dodatków! W tym szczególnym dniu możesz urozmaicić swoją fryzurę fantazyjną biżuterią do włosów. Uważaj jednak, aby z tym nie przesadzić. Postaw na świeżość i wystrzegaj się ekscentryzmu!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ