Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótkie włosy – jak je czesać tej zimy?
Krótkie włosy – jak je czesać tej zimy?
Trendy i styl

Krótkie włosy – jak je czesać tej zimy?

Dział
Tej zimy, powinnaś nosić taką fryzurę, która pozwoli ci czesać się na różne sposoby. Podkreśl to fryzjerowi podczas twojej wizyty w salonie. Zoom na trendy tego sezonu.
 
Krótkie włosy powinny być proste. „Mogą być ulizane lub zaczesane do tyłu, ale zawsze powinny być proste. Przedziałek na boku często pozwala na ustrukturyzowanie ruchu włosów”.
 
Chcesz zaczesać włosy do tyłu, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? „Nie musisz ich tapirować. Są one tak krótkie, że wystarczy nałożyć na nie produkt, który doda im objętości i zaczesać je do tyłu. Kobiety, którym nie udaje się tego zrobić samodzielnie, powinny udać się do salonu i skorzystać z usługi Speed Brush”.
 
W tym roku, włosy na czubku głowy oraz te po bokach, w przypadku krótkich fryzur, powinny zachować objętość. „Grzywka z kilku kosmyków jest doskonałym rozwiązaniem na nadanie objętości po boku. Porozmawiaj o tym z fryzjerem podczas wizyty w salonie. Co więcej, podkreśl, że chciałabyś uzyskać ustrukturyzowaną fryzurę typu kula. Twoje włosy powinny być różnej długości, by móc stworzyć różne efekty”.
 
Nasza rada: Gdy włosy ci odrastają, powinnaś udać się do salonu i obciąć je tak, by wyglądały estetycznie. Powinnaś ponownie ustrukturyzować je po bokach i podciąć na wysokości karku, ale nie obcinać tych z przodu głowy.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ