Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótkie obcięcie w tym sezonie
Krótkie obcięcie w tym sezonie
Eksperci

Krótkie obcięcie w tym sezonie

Dział
Sezon jesień-zima 2013-2014 zapowiada się na sezon krótkich włosów. Na wybiegach, w czasopismach, wśród kobiet na ulicy - trend ten jest już wszędzie. Zoom na krótkie fryzury na nadchodzące miesiące.
 
Jak dotąd, to długie włosy były modne. Jednakże, w tym sezonie, moda się zmienia, a wraz z nią trendy we fryzurach. "Jest to widoczne na każdym kroku: znane marki prezentują modelki z krótkimi włosami, a coraz więcej kobiet prosi swojego fryzjera o krótkie obcięcie włosów".
 
Aby móc dostosować swoją fryzurę do swoich zachcianek, najlepiej wybrać fryzurę, która zachowuje pewną długość włosów. "Obcięcie, które zachowuje pewną długość włosów pozwala zmieniać fryzury w zależności od nastroju. Pozwoli ci to prezentować fryzurę, taką na jaką masz ochotę. Może to być fryzura w formie kuli, zdyscyplinowana lub o dużej objętości. Włosy powinny być pocieniowane, aby wachlarz możliwości był jeszcze większy".
 
Obcięcia na boba również prezentują się w bardzo krótkich wersjach. "Chcesz mieć boba? Aby pozostać wierną modzie, wybierz takiego na wysokości uszu. Jednakże, i w tym przypadku, poproś aby był on pocieniowany. Kosmyki włosów o różnej długości pozwolą ci zmieniać codziennie fryzurę".
 
Nasza rada: Krótką fryzurę wybierasz w zależności od trendów, ale również od ochoty i tekstury twoich włosów. "Moda na krótkie włosy pasuje wszystkim, jeśli tylko obcięcie jest dobrane do rodzaju włosów. I dlatego, poproś o radę twojego fryzjera".
 
© Pixelformula / Pokaz Ermanno Scervino prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ