Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótkie, kręcone włosy
Krótkie, kręcone włosy
Fryzura

Krótkie, kręcone włosy

Dział
Chcesz zrobić krótką, modną fryzurę, która wysublimuje twoje kręcone włosy? Nie zwlekaj i odkryj stylizację pełną charakteru z pokazu kolekcji wiosna-lato 2015 Adama Selmana prezentowanej podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.
 
Trend. Krótkie włosy, dłuższe na czubku głowy i pełne objętości. Jako że są one pocieniowane, są w ciągłym ruchu. Boki głowy są odkryte, a włosy tworzą efekt kuli wokół twarzy. Loki mają doskonały kształt, są lśniące i opadają na czoło. Fryzura wygląda naturalnie, nowocześnie i kobieco.
 
Dla kogo? Dla kobiet, które marzą o krótkiej, modnej i praktycznej fryzurze. To proste! Rano, uczeszesz się zaledwie w 5 minut! Fryzura ta uwydatni twoje loki i pasować będzie na każdą okazję i do każdego stylu. Co więcej, można ją zmieniać... owszem, zrób fryzurę na chłopczycę, prostując włosy lub uliż je na wieczorne wyjście.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Loki i Objętość gamy Curl Therapy. Twoim celem jest nawilżenie ich, nadanie połysku oraz uwydatnienie. Następnie, wysusz je suszarką pochylając głowę ku dołowi, by zwiększyć objętość włosów. Następnie, uczesz je za pomocą palców, nie zapominając o tym, że powinnaś uzyskać delikatny i nieustrukturyzowany efekt. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Adam Selman, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ