Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótkie fryzury: zarezerwowane wyłącznie dla prostych włosów?
Krótkie fryzury: zarezerwowane wyłącznie dla prostych włosów?
Fryzura

Krótkie fryzury: zarezerwowane wyłącznie dla prostych włosów?

Dział
Marzysz, by nosić krótką fryzurę na falowanych, lokowanych lub kręconych włosach... ale nie możesz się odważyć by ją zrobić w obawie przed rezultatem? Zapoznaj się z radami naszego eksperta, by ze spokojem obciąć włosy.
 
Krótkie fryzury nie są zarezerwowane wyłącznie dla prostych włosów. "Można je czesać w każdym przypadku. Jeśli masz falowane, lokowane lub kręcone włosy, będziesz musiała je uwydatnić. Niemniej jednak, w przeciwieństwie do prostych włosów, natychmiast zyskają one na objętości. Jeśli to akceptujesz, nie będziesz miała problemu, by się zdecydować na ich obcięcie".
 
Możesz uczesać różnego typu fryzury, bez względu na rodzaj twoich włosów. "Krótka fryzura z nowej wiosennej kolekcji Jean Louis David jest doskonałym przykładem: pasuje ona każdej kobiecie, nawet jeśli rezultat niezawsze jest taki sam. Pocieniuj włosy, pozostaw dłuższe kosmyki z przodu głowy, zrób krótką fryzurę na chłopczycę lub na boba... Odważ się zrobić różnego typu fryzury i dostosuj je do twojego humoru i stylu".
 
Nasza rada. Jeśli masz kręcone lub lokowane włosy, wybierz taką fryzurę, dzięki której będą się one naturalnie układać. Najlepiej pocieniuj je i równomiernie rozmieść ich objętość. Produkty do modelowania fryzury, takie jak pianka oraz lakier, powinny ci wówczas towarzyszyć, by twoja fryzura zachowała kszałt i się długo trzymała.
 
©PixelFormula, Pokaz Costello Tagliapietra, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ