Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka grzywka
Krótka grzywka
Krótka grzywka
Fryzura

Krótka grzywka

Dział
Aż do teraz wydawało ci się, że grzywka może służyć tylko odmłodzeniu twojej fryzury lub nadaniu jej bardziej indywidualnego charakteru. Tak było do czasu aż zyskała na popularności krótka grzywka, która pomoże ci sprawić, że twoja fryzura będzie wyglądać na bardziej uporządkowaną. Dzięki niej możesz uczesać włosy w stylu militarnym lub neopunkowym, które zaliczają się do głównych trendów tej jesieni. 
 
Trend mini grzywki. Krótka grzywka, która zauważyliśmy już na wybiegach (a ostatnio również wśród celebrytów), będzie królować w sezonie jesienno-zimowym. Na przykład, u Versace, jest ona prosta, dość sztywna i gęsta. Długa na zaledwie kilka centymetrów, mini grzywka dochodzi jedynie do połowy czoła. Nosi się ją z długimi wyprostowanymi włosami, które  opadają po obu stronach twarzy, nadając fryzurze jasną, prawie wojskową strukturę.
 
Dla kogo? Jeżeli zastanawiasz się nad tą grzywką, powinnaś wiedzieć, że nie pasuje ona do wszystkich typów urody. Polecamy ją bardziej osobom o chudych twarzach, niż osobom o twarzach okrągłych. Nosi się ją zazwyczaj na półdługich lub długich włosach. W przypadku włosów krótkich istnieje ryzyko, że będziesz w niej przypominać bardziej mnicha, niż fashionistkę. Łatwiej jest ją wykonać na włosach prostych niż kręconych, które mogą mieć tendencje do zawijania się.
 
Jak nosić krótką grzywkę? Powinnaś zapomnieć o krótkiej grzywce na krótkich włosach. Aby móc się nią cieszyć i aby dobrze wyglądała potrzebna jest odpowiednia długość włosów. Aby wpisać się w modny w sezonie jesień-zima 2012 trend militarny, czy też neopunkowy, noś ją przy długich, prostych włosach. Użyj prostownicy w celu wyprostowania włosów, nie zapominając o grzywce. Spryskaj włosy lakierem, aby  je utrwalić. W rezultacie, twoje włosy otaczają twarz, jak gdyby oprawiały ją w ramy, co sprawia, że twoja fryzura wygląda bardzo uporządkowanie. Jeżeli chcesz nawiązać do stylu retro, możesz do krótkiej grzywki nosić półdługie karbowane włosy, wymodelowane przy użyciu lokówki o małej średnicy. Grzywka w tym wypadku pozostaje jednak również dokładnie wyprostowana. Pozostając w podobnym stylu, możesz wyprostować grzywkę i zebrać resztę fryzury w rygorystyczny kok.
 

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ