Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka fryzura na pazia
Krótka fryzura na pazia
Krótka fryzura na pazia
Fryzura

Krótka fryzura na pazia

Dział
Oczywiście, fryzura na pazia nie jest najłatwiejsza do noszenia, jednak dobrze wykonana może być podstawą zmiany wizerunku, dzięki której będziesz wyglądać naprawdę modnie! Sprawdź, czy jest to fryzura dla ciebie i dowiedz się jak ją wykonać.
 
Trend dla włosów krótkich. Wbrew stereotypom, krótkie włosy wcale nie są trudniejsze do uczesania i do pielęgnacji. Należy jedynie częściej odwiedzać swojego fryzjera, aby zachować właściwą formę fryzury. Wizyta raz w miesiącu wystarczy, aby utrzymać ją w dobrej kondycji na co dzień.
 
Pochodzenie fryzury na pazia. Fryzura ta stała się ikoną w latach 60. dzięki brytyjskiej stylistce Mary Quant. Być może nic wam to nazwisko nie mówi, ale to właśnie jej zawdzięczamy minispódniczkę. Sukces tej fryzury był niemal natychmiastowy i wybierało ją także wiele gwiazd. Dzisiaj również kontynuuje ona swoją dobrą passę i gości na głowach takich gwiazd jak Agyness Deyn.
 
Dla kogo przeznaczone jest fryzura na pazia? Uwaga, jest to rodzaj fryzury, która nie pasuje każdemu, ani wszystkim typom włosów. Na przykład, osoby o włosach kręconych i kędzierzawych nie powinny wybierać tej fryzury, aby uniknąć wyrywania włosów podczas czesania. Podobnie osoby o okrągłych twarzach, gdyż fryzura ta może przesadnie podkreślić ten aspekt urody. Przeznaczona jest ona zatem raczej dla osób o chudych twarzach i prostych włosach. Jeżeli chodzi o kolor włosów, powinnaś wybrać jednolity odcień, który podkreśli kształt fryzury. Idealna, pozwalająca się wpisać w rockowy styl, byłaby głęboka czerń lub platynowy blond.
 
Uczesanie. Fryzurę na pazia nosi się na włosach wyprostowanych o zaokrąglonych końcówkach. W tym celu, należy zacząć od wyprostowania włosów przy użyciu prostownicy, uprzednio spryskawszy je sprayem termoochronnym. Następnie należy ręcznie zakręcić końce włosów przy użyciu produktu do stylizacji, również na grzywce.
 

 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ