Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka fryzura na pazia, opinia eksperta
Krótka fryzura na pazia, opinia eksperta
Fryzury męskie

Krótka fryzura na pazia, opinia eksperta

Dział
W przypadku mężczyzn, fryzura na pazia pozwala podkreślić ich styl. Niemniej jednak, może ona okazać się trudna do zrobienia i pielęgnowania. Oto opinia eksperta.
 
Fryzura na pazia ogranicza sposoby czesania. "Po określeniu miejsca, w którym mają być obcięte włosy, trudno jest zmieniać efekty na co dzień. Jedyna możliwa fryzura: zaczesanie włosów do tyłu i nałożenie na nie odrobiny żelu".
 
Krótka fryzura na pazia podkreśla styl. "Fryzura ta jest bardzo ustrukturyzowana. Zawsze należy pamiętać o granicy, która dzieli dwie partie fryzury. To właśnie ten efekt sprawi, że będziesz się wyróżniać i że podkreślisz swój styl".
 
Fryzura ta doskonale wygląda na prostych włosach. "Jeśli masz kręcone lub lokowane włosy również możesz je zrobić, ale istnieje ryzyko, że uzyskasz efekt "na grzyba". Rezultat: będziesz miała nastroszone włosy, a nie efekt "grzecznego chłopca".
 
Aby zrobić fryzurę w salonie, koniecznie musisz określić granicę ich obcięcia. "Twoje włosy powinny być związane i obcięte w miejscu, w którym chciałabyś usytuować twoje kosmyki. Najlepiej, jeśli pocieniujesz włosy po bokach. Teoretycznie fryzura nie jest trudna do uczesania, ale wymaga precyzji".
 
Nasza rada: Podczas wizyty w salonie, pamiętaj o tym, by fryzjer pocieniował ci włosy. Nada to fryzurze ruchu. W przeciwnym razie, będzie ona zbyt nieruchoma".
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ