Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka fryzura na chłopczycę: Streetstyle
Krótka fryzura na chłopczycę: Streetstyle
Trendy i styl

Krótka fryzura na chłopczycę: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała fryzurę na chłopczycę, która uwydatnia jej rysy twarzy. W tym przypadku, włosy są krótkie lub bardzo krótkie - nie mają one więcej niż 3 centymetry długości. Kark i czoło są odkryte. Jakie są zalety tej fryzury? Można ją dostosować do każdego rodzaju włosów oraz kształtów twarzy. Pasuje ona także do każdego stylu, zarówno luźnego, jak i bardziej oryginalnego. Jest także doskonałym rozwiązaniem na poranki w pośpiechu: wystarczy, że rozczeszesz włosy, nałożysz na nie odrobinę pianki i gotowe!
 
Jej wygląd? Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała minimalistyczny styl, dzięki któremu wygląda bardzo elegancko. Nosi zwiewny kombinezon rozszerzany u dołu, idealnie wpisujący się w zimowe trendy. Do jej szykownego stroju, nasz dzisiejszy streetstyle dobrała czarną sakiewkę, która ją uwydatnia. W kwestii makijażu, wybrała kobiecy i prosty make-up. Krestka eye-linerem, intensywnie czerwone usta w stylu glamour sublimują jej odsłoniętą twarz.
 
Rada dnia. Pamiętaj, że o krótkie włosy również musisz dbać. Przede wszystkim, nadal powinnaś stosować produkty pielęgnacyjne. Co 4 do 6 tygodni, składaj wizytę u fryzjera. Będzie musiał on podciąć ci włosy, by fryzura zachowała strukturę.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ