Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka fryzura na boba z grzywką, opinia profesjonalisty
Krótka fryzura na boba z grzywką, opinia profesjonalisty

Krótka fryzura na boba z grzywką, opinia profesjonalisty

Bob to fryzura, którą kobiety pożądały od zawsze. Prezentować się może w przeróżnych formach. W tym przypadku włosy są krótkie, natomiast grzywka dłuższa. Ale czy można nosić ją na co dzień? Eksperci wyjaśniają.
 
W tej fryzurze włosy są lekko pocieniowane. "Z przodu niewszystkie włosy są równe, dzięki czemu nie wyglądasz, jakbyś była obcięta na pazia. Ilość i objętość włosów sprawi, że stworzysz bardzo modny efekt kuli".
 
Fryzura ta może szokować. “Jest ona niebalna i trzeba być odważnym, by się na nią zdecydować. W tym przypadku, włosy wokół głowy mają duża objętość. Pojawiła się ona już w latach 60 i niewszystkie kobiety ją nosiły, ale tym razem rezultat jest perfekcyjny”.
 
Grzywka i włosy są prawie tej samej długości, aczkolwiek nie jest to problem. “To grzywka nadaje fryzurze charakteru. Stanowi ona część fryzury. Każda z was może zdecydować, jaki typ grzywki jej pasuje. To, że włosy są krótkie nie oznacza, że grzywka też musi taka być”.
 
W przypadku takiej fryzury, sama możesz bawić się efektami za pomocą produktów stylizujących. "Perfect Liss zapewni ci idealnie proste włosy, a Beach Spray taki efekt, jak po powrocie z plaży. Wystarczy, że znajdziesz produkt, który będzie odpowiedni do rodzaju twoich włosów”.
 
Nasza rada: Jesli zdecydujesz się zrobić grzywkę w takim samym stylu, jak na zdjęciu, będziesz musiała ją codziennie stylizować. Jest ona dosyć gruba i trzeba będzie ją układać. Sama wybierz, czy wolisz stworzyć tapir, czy też zaczesać ją na bok.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie