Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka fryzura na boba z grzywką, opinia profesjonalisty
Krótka fryzura na boba z grzywką, opinia profesjonalisty
Eksperci

Krótka fryzura na boba z grzywką, opinia profesjonalisty

Dział
Bob to fryzura, którą kobiety pożądały od zawsze. Prezentować się może w przeróżnych formach. W tym przypadku włosy są krótkie, natomiast grzywka dłuższa. Ale czy można nosić ją na co dzień? Eksperci wyjaśniają.
 
W tej fryzurze włosy są lekko pocieniowane. "Z przodu niewszystkie włosy są równe, dzięki czemu nie wyglądasz, jakbyś była obcięta na pazia. Ilość i objętość włosów sprawi, że stworzysz bardzo modny efekt kuli".
 
Fryzura ta może szokować. “Jest ona niebalna i trzeba być odważnym, by się na nią zdecydować. W tym przypadku, włosy wokół głowy mają duża objętość. Pojawiła się ona już w latach 60 i niewszystkie kobiety ją nosiły, ale tym razem rezultat jest perfekcyjny”.
 
Grzywka i włosy są prawie tej samej długości, aczkolwiek nie jest to problem. “To grzywka nadaje fryzurze charakteru. Stanowi ona część fryzury. Każda z was może zdecydować, jaki typ grzywki jej pasuje. To, że włosy są krótkie nie oznacza, że grzywka też musi taka być”.
 
W przypadku takiej fryzury, sama możesz bawić się efektami za pomocą produktów stylizujących. "Perfect Liss zapewni ci idealnie proste włosy, a Beach Spray taki efekt, jak po powrocie z plaży. Wystarczy, że znajdziesz produkt, który będzie odpowiedni do rodzaju twoich włosów”.
 
Nasza rada: Jesli zdecydujesz się zrobić grzywkę w takim samym stylu, jak na zdjęciu, będziesz musiała ją codziennie stylizować. Jest ona dosyć gruba i trzeba będzie ją układać. Sama wybierz, czy wolisz stworzyć tapir, czy też zaczesać ją na bok.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ