Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka fryzura, którą można czesać na różne sposoby: Streetstyle 
Krótka fryzura, którą można czesać na różne sposoby: Streetstyle 
Trendy i styl

Krótka fryzura, którą można czesać na różne sposoby: Streetstyle 

Dział
Jej fryzura? Podobna do fryzury typu "kula", którą nasz dzisiejszy streetstyle może czesać na różne sposoby. To właśnie dzięki niej można zmieniać uczesanie każdego dnia. Niższa partia włosów jest ustrukturyzowana, natomiast włosy na czubku głowy są dłuższe. Grzywka jest prosta i kończy się na wysokości oczu. Fryzura ta pozwala ci  zmieniać wygląd i osobowość! Możesz zaczesać grzywkę do przodu, na bok lub do tyłu. Sama zdecyduj, czy wolisz rockowy styl, codzienny styl czy też styl glamour.
 
Jej wygląd? Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała bardzo kobiecy strój. Krótka spódniczka, oryginalny sweter i wysokie czółenka są podstawowymi elementami jej ubioru. Przed zimnem chroni ją płaszcz z prostym kołnierzem, który uwydatnia jej krótką, kobiecą i oryginalną fryzurę. Dokonała ona świetnego wyboru, ponieważ jej delikatne rysy pięknie do niej pasują.
 
Rada dnia. A może powinnaś pofarbować włosy na miedziany kolor? Tak jest w przypadku fryzury typu "kula" w rudym odcieniu z kolekcji Jesień-Zima Jean Louis David. Koloryzacja flashy oraz ustrukturyzowana fryzura sprawią, że w tym sezonie będziesz wyglądać jak gwiazda!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ