Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka fryzura „jak po wyjściu z łóżka”
Krótka fryzura „jak po wyjściu z łóżka”
Fryzura

Krótka fryzura „jak po wyjściu z łóżka”

Dział
Sezon jesienno-zimowy 2013-2014 to dobry czas na to, aby wypróbować krótkie fryzury. Nie musisz od razu obcinać się na chłopczycę. Możesz zachować dłuższe włosy i dostosowywać fryzurę do swoich zachcianek. Stylizacje na długich włosach będą jak znalazł na wieczorne spotkania, podczas gdy krótkie, imitujące efekt „jak po wyjściu z łóżka” to idealne rozwiązanie na co dzień dla zabieganych, miastowych kobiet.
 
Trend. Krótkie fryzury zdominowały modę w tym sezonie. Daj sobie więcej swobody w kreowaniu różnych rodzajów fryzur. Poproś fryzjera, aby pozostawił kilka pasm dłuższych włosów. Każdego dnia będziesz mogła wybierać pomiędzy: efektem Twiggy, fryzurą retro lub rockowym uczesaniem „jak po wyjściu z łóżka”. Praktyczny i prosty w noszeniu bob należy do fryzur, które stwarzają zdecydowanie najwięcej możliwości stylizacyjnych na co dzień.
 
Jak nosić krótką fryzurę „jak po wyjściu z łóżka”? Podstawowym warunkiem jest ostrzyżenie włosów na uniwersalnego, wycieniowanego boba. Dzięki pozostawionym dłuższym pasmom włosów, będziesz mogła dostosować swoją fryzurę do swoich zachcianek. Pamiętaj jednak, by długość włosów nie przekraczała linii podbródka. Włosy powinny być stosunkowo krótkie, aby można było je postawić za pomocą produktów stylizacyjnych i utrwalających.
 
Modelowanie boba z efektem „jak po wyjściu z łóżka”. Po wycieniowaniu włosów, nie powinnaś mieć już najmniejszych problemów z tym, aby nadać im objętości! Podczas mycia używaj wzbogaconych o witaminy odżywek dodających włosom objętości. Nadadzą one wyrazu twoim oklapniętym włosom. Na co dzień, stosuj piankę do włosów, dzięki której uzyskasz efekt „jak po wyjściu z łóżka”. Nałóż odrobinę produktu na dłonie, a następnie pokryj nim włosy tak, by wybrane ich pasma zyskały na objętości. W ostatnim etapie, spryskaj włosy lakierem. Teraz twoja pełna objętości fryzura utrzyma się przez cały dzień.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ