Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krótka cieniowana grzywka
Krótka cieniowana grzywka
Krótka cieniowana grzywka
Fryzura

Krótka cieniowana grzywka

Dział
W sezonie letnim do mody na nowo powróciły krótkie grzywki. Tę łatwą w utrzymaniu, choć nie sprawiającą takiego wrażenia, grzywkę szczególnie upodobały sobie zwolenniczki stylowych i szybkich fryzur.
 
Moda. Krótka, cieniowana grzywka dodaje włosom wrażenia ruchu i lekkości. Już dawno z mody wyszły pełne i proste grzywki. W tym sezonie stawiamy bowiem na naturalność i luz! Ta mająca zaledwie kilka centymetrów grzywka nadaje fryzurze uporządkowany wygląd, a dodatkowo łagodzi rysy.
 
Dla kogo? Najlepiej wygląda w zestawieniu z podłużną twarzą, choć można ją nosić do wszelkiego rodzaju fryzur: do długich lub krótkich włosów, do włosów spiętych w koka lub rozpuszczonych. Krótka grzywka eksponuje twarz i nadaje strzyżeniu nowoczesny wygląd. O ile krótka grzywka przy włosach rozpuszczonych wyraźnie kontrastuje z pozostałą częścią fryzury, o tyle w zestawieniu z włosami upiętymi w koka nawiązuje do stylu na chłopczycę.
 
Jak ją czesać?  Powinna być zmierzwiona, niczym muśnięta powiewem wiatru! Często strzyżona jest na półokrągło, równolegle do granicy włosów i czoła. Cieniowana grzywka ma jedną zaletę: jest cienka i dzięki temu łatwo ją ułożyć. Można z nią zrobić wszystko! Aby utrwalić jej wygląd, wystarczy tylko spryskać ją lakierem, nie przesadzając przy tym z jego ilością, aby nadto nie usztywnić włosów.
 
© Pixelformula / Défilé Miu Miu prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ