Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Krem do włosów na dzień – co to takiego?
Krem do włosów na dzień – co to takiego?
Pielęgnacja

Krem do włosów na dzień – co to takiego?

Dział
Krem do włosów na dzień należy do kategorii kosmetyków bez spłukiwania. Dokładnie tak samo, jak krem do twarzy, krem do włosów na dzień dogłębnie odżywia i nawilża włosy. Jest to jeden z nieocenionych produktów stylizacyjnych, który szczególnie zalecamy osobom o włosach suchych!
 
Krem na dzień ma wiele zalet, ale jego głównym atutem jest fakt, że przenika do środka włókien włosowych dogłębnie je odżywiając. „W salonach Jean Louis David krem na dzień należy do gamy produktów Hydra. Gama ta zawiera produkty odżywcze do włosów suchych, kręconych, kędzierzawych i lokowanych oraz włosów odwodnionych.”
 
Rezultaty działania kremu na dzień są widoczne niemal natychmiast. Włosy suche od razu staną się miększe i bardziej zadbane. Włosy lokowane staną się bardziej sprężyste. Końcówki pozostaną piękne na dłużej. Rozczesywanie włosów będzie znacznie łatwiejsze, a układanie włosów stanie się szybsze i bardziej efektowne!
 
Końcówki.Nie zalecamy jednak stosowania kremów na dzień osobom o włosach przetłuszczających się, które powinny unikać jego stosowania na włosach u nasady i na długości. „Jako kosmetyk niewymagający spłukiwania, krem na dzień mógłby obciążyć włosy oraz zbyt mocno je nawilżyć, co dodatkowo podkreśliłoby efekt tłustych włosów.” Można go jednak stosować w przypadku zniszczonych lub przesuszonych końcówek. Nakładaj więc odrobinę kremu wyłącznie na końcówki.
 
Chcąc zmaksymalizować działanie kremu, powinnaś wiedzieć, jak go prawidłowo nałożyć. „Jeżeli uważasz, że twoim włosom brakuje miękkości i blasku, nałóż odrobinę kremu na prawie całkowicie osuszone włosy od połowy ich długości aż po same końce.” Jeżeli natomiast twoje włosy są wyjątkowo szorstkie, nakładaj krem na włosy suche i powtarzaj tę czynność co cztery godziny.
 
Nasza rada: W żadnym wypadku nie nakładaj kremu na dzień na włosy przy głowie. W przeciwnym wypadku, nawet jeśli twoje włosy są suche jak słoma, włosy u nasady staną się przetłuszczone, a ty będziesz musiała umyć całą głowę.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ