Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kręcony bob
Kręcony bob
Kręcony bob
Fryzura

Kręcony bob

Dział
Bob jest niezaprzeczalnie najbardziej ponadczasową z fryzur. W każdym sezonie, bob powraca do mody i zachwyca coraz to nowymi wcieleniami i stylami. W tym sezonie nie jest inaczej. Zoom na kręconego boba, tworzącego pełną uroku fryzurę w stylu retro.
 
Trend retro. W pokazie Ruffian'a, bob utrzymany jest w stylu retro, jest prosty i przypomina hollywodzkie fryzury z lat 50. Modelki prezentują imponującą fryzurę na boba wykonaną na włosach kręconych, godną bohaterek filmów Davida Lyncha. Fryzura ta w połączeniu z jaskrawym kolorem szminki podkreśla styl femme fatale. Ta modna i pełna objętości fryzura pozwala osiągnąć elegancki wygląd, który dodatkowo podkreśla przedziałek na boku.
 
Strzyżenie. Strzyżenie jest pełne i zachowuje objętość i gęstość włosów. W kwestii ich długości pamiętaj, że w przypadku wykonywania boba na włosach mocno kręconych, lepiej jest strzyc włosy suche. Pozwoli to bowiem uniknąć przykrych niespodzianek. Włos kręcony, gdy jest mokry (a więc wyprostowany), może znacznie zmienić swoją długość, gdy stanie się suchy.
 
Jak wykonać kręconego boba? Niezbędne jest odpowiednie przygotowanie włosa, zwłaszcza jeśli jest on naturalnie kręcony. Nałóż na wilgotne włosy odrobinę pianki, którą wcześniej rozrobiłaś w dłoniach. Ochroni ona włosy i nada lokom  ich właściwy kształt. Na tym etapie możesz wybrać jedno z dwóch rozwiązań. Stwórz drobne loki przy pomocy lokówki o małej średnicy. Używaj jej na suchych włosach nawijając na nią kolejno pasma włosów, co nada im kręconą formę. Zanim uczeszesz włosy, pozwól im chwilę ostygnąć.  Drugim rozwiązaniem są małe wałki. Nakładaj je na wilgotne włosy, zaczynając nawijanie od końcówek i kontynuując aż do nasady włosa przy skórze głowy. Z ich zdejmowaniem wstrzymaj się aż do momentu, kiedy włosy będą całkowicie suche. Następnie ułóż włosy palcami, uczesz je według swojego pomysłu, a na koniec spryskaj całość lakierem.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ