Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kręcone włosy pełne objętości
Kręcone włosy pełne objętości
Fryzura

Kręcone włosy pełne objętości

Dział
Proste i uporządkowane fryzury, które były tak modne w sezonie jesienno-zimowym 2012, w sezonie wiosna-lato 2013 zostają zastąpione przez fryzury nieokiełznane i pełne objętości. Oto zoom na kręcone włosy w rozmiarze XXL.
 
Moda na fryzury pełne objętości. Nieustannie starasz się nadać objętości swoim włosom. Po pierwsze dlatego, że wyglądają wtedy po prostu ładniej. Ponadto, zauważyłaś, że w nadchodzącym letnim sezonie to właśnie włosy pełne objętości są na topie. Odkryłaś już przedziałek na boku, nadający fryzurze objętości. Zastanawiasz się pewnie, jakie fryzury pozwolą ci uzyskać podobny efekt? Nie jest tajemnicą, że aby uzyskać pełne objętości włosy, niezbędne jest ich natapirowanie, zastosowanie odpowiednich kosmetyków stylizacyjnych oraz opanowanie do perfekcji modelowania przy użyciu urządzeń fryzjerskich.  Aby fryzura nabrała dodatkowo lekko nieokiełznany charakter, charakterystyczny dla sezonu wiosenno-letniego, powinnaś zdecydować się na odważne rodzaje strzyżenia, nawiązujące do stylu bohemy.
 
Wykonanie fryzury z kręconymi włosami pełnymi objętości. Fryzura ta będzie idealna dla osób o włosach normalnych lub cienkich pod warunkiem, że są one wystarczająco gęste! Uzyskanie tej fryzury będzie natomiast stosunkowo trudne przy włosach o grubej strukturze. Zacznij od wykonania loków, a następnie nadaj włosom odpowiednią teksturę. Aby otrzymać sprężyste i gęste loki, użyj lokówki o małej średnicy. Zakręcaj na nią cienkie pasma włosów. Kiedy twoja głowa będzie całkowicie pokryta lokami, przejdź do kolejnego etapu, w którym „zniszczysz” swoje ustrukturyzowane loki, aby włosy wyglądały na bardziej naturalne. Wykorzystaj w tym celu szczotkę lub grzebień o szeroko rozstawionych zębach lub zrób to palcami. Rozczesz swoje loki tak, by fryzura nabrała więcej objętości. Na zakończenie, nałóż serum na włosy od połowy ich długości, aby pięknie lśniły.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ