Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

K ręcone  włosy: kucyk na boku
Kręcone włosy: kucyk na boku
Kręcone włosy: kucyk na boku
Fryzura

Kręcone włosy: kucyk na boku

Dział
Jeśli masz kręcone włosy, zrób na nich kucyk na boku. Jest to doskonała kombinacja na lato. Odkryj fryzurę, którą bez wątpienia pokochasz!
 
Trend. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Yuna Yang podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Modelki noszą długie i kręcone włosy. Związane są one w wysoki kucyk na boku. Dzięki tej fryzurze, uwaga skupiona jest na lokach. Opadają one wzdłuż twarzy i nadają nowoczesnego stylu glamour.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które mają kręcone włosy i chcą uwydatnić swój nowoczesny i oryginalny styl. Z taką fryzurą, na pewno będziesz się wyróżniać! Możesz ją nosić w ciągu dnia, bez względu na twój styl lub też wieczorem do twojej ulubionej małej czarnej.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Loki i Odżywienie gamy Curl Therapy. Twoim celem jest wysublimowanie i uwydatnienie fryzury. Nałóż na włosy piankę do lokowanych włosów i wysusz je za pomocą suszarki z odpowiednią końcówką, by zwiększyć ich objętość. Niech twoje kręcone włosy opadają na jeden bok. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
©PixelFormula, Pokaz Yuna Yang, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ