Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kręcone, potargane włosy: z wybiegu na ulicę?
Kręcone, potargane włosy: z wybiegu na ulicę?
Fryzura

Kręcone, potargane włosy: z wybiegu na ulicę?

Dział
Chcesz wyglądać modnie w tym sezonie? Potargaj swoje kręcone włosy. Jest to najlepsze rozwiązanie, by wyglądać dziko, odważnie i kobieco!
 
Trend. Jest to złudnie zaniedbana stylizacja, która zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Marques Almeida podczas londyńskiego Tygodnia Mody. Włosy modelek są kręcone, związane i ustrukturyzowane przez niewyraźny przedziałek na boku. Loki nastomiast nie są zbyt kształtne, dzięki czemu fryzura uzyskuje potargany aspekt. Rezultat – włosy o dużej objętości o zbuntowanym charakterze.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą się wyróżniać, ale nie do przesady! Ta lekko cieniowana fryzura jest doskonała, jeśli chcesz, by twoje zyskały objętość i wyglądały na grubsze. Możesz ją nosić na co dzień i dobrać do nowoczesnego stroju, który zrównoważy twoją stylizację.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Loki i Odżywienie gamy Curl Therapy - przystosowany jest on do ich struktury. Dogłębnie je on odżywi. Poczekaj, aż włosy będą suche i zarysuj przedziałek na boku za pomocą palców. Zaopatrz się w szczotkę, a potem rozczesz loki, by nie były zbyt kształtne. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość.
 
©PixelFormula, Pokaz Marques’Almeida, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ