Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kosmyk w stylu "plażowy efekt" na jesień?
Kosmyk w stylu "plażowy efekt" na jesień?
Trendy i styl

Kosmyk w stylu "plażowy efekt" na jesień?

Dział
Latem, gdy wychodzisz z morza lub basenu, na twojej głowie widnieje modny wet look. Niektóre kobiety zaczesują włosy do tyłu, inne natomiast wolą zmierzwiony efekt na wysokości czoła – tak, jak u modelek z pokazu Giles’a (powyżej).
 
A jeśli fryzura ta jest doskonałym pomysłem także na jesień? Wciąż możesz robić letnie fryzury, nawet jeśli pogoda nie jest równie ładna. Modelki mogą sobie pozwolić na to, by kosmyk opadał im na oczy, niemniej jednak ty powinnaś tego unikać. Wybierz raczej luźne wiązanie, niech kosmyki opadają ci lekko na czoło. Taka fryzura pozwoli ci uzyskać podobny efekt do tego, który nosisz w wakacje: kobiecy i w stylu bohemy. Nie musisz się martwić o fryzurę.
 
Aby zrobić fryzurę z pokazu Giles’a, nie musisz myć włosów tego samego dnia. Zarysuj przedziałek na boku i nałóż produkt, który sprawi, że na twojej głowie pojawi się efekt wet look. W tym przypadku, żel jest idealnym rozwiązaniem pod warunkiem, że stosowany jest w małej ilości. Twoje włosy są pełne połysku i perfekcyjnie ułożone według twojego życzenia. Sama powinnaś wybrać, czy chcesz zrobić kucyk czy kok. Najważniejszy nie jest tył głowy, ale przód. Twój kosmyk w stylu "plażowy efekt" będzie mógł ci towarzyszyć nawet jesienią!
 
© Pixelformula / Pokaz Giles prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ