Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kosmyk opadający na oczy, z wybiegu na ulicę?
Kosmyk opadający na oczy, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Kosmyk opadający na oczy, z wybiegu na ulicę?

Dział
W sezonie wiosna-lato 2014 większość kobiet nosi fryzury w stylu bohemy. Warkocz, zmierzwiony kucyk czy efekt wavy – to one najczęściej są przez nie wybierane. Niemniej jednak, czy ty byłabyś w stanie się wyróżnić i nosić na co dzień kosmyk opadający na oczy, który prezentowany jest wyłącznie na pokazach? Oto nasze zdanie.
 
Kosmyk opadający na oczy, z wybiegu na ulicę. Na pokazie Emilio Pucci (powyżej), modelki noszą długie, bardzo elastyczne włosy w stylu wavy. Włosy oraz ich struktura są perfekcyjne i wyglądają bardzo zdrowo. Przedziałek zarysowany jest na boku i to z niego wychodzi kosmyk opadając na oko. Oznacza to, że modelki chodząc po wybiegu mają ograniczoną widoczność! Kosmyk ten jest równie elastyczny jak reszta włosów. Opada on w naturalny i nonszalancki sposób na twarz.
 
Co należy zachować? Jeśli dobrze się zastanowić, powinniśmy zachować… absolutnie wszystko! Oczywiście, kosmyk opadający na oczy może przeszkadzać, ale doda za to każdej kobiecie tajemniczości i kobiecości. Koniecznie powinnaś go zrobić tego lata!
 
Jak go nosić? Po umyciu włosów, wysusz je pochylając głowę w dół, by dodać im objętości. Następnie, podnieś głowę i zarysuj przedziałek na boku po dowolnej stronie. Nie musi on być zbyt dokładny, ponieważ fryzura powinna mieć zmierzwiony, chaotyczny efekt. Jeśli twoje włosy są z natury elastyczne, niech pozostaną naturalne. W przeciwnym razie, zrób na ich długości efekt wavy. Dzięki temu będziesz wyglądać tak, jakbyś wróciła właśnie z plaży. Na koniec musisz dopracować fryzurę, umieszczając kosmyk przed oczami po drugiej stronie przedziałka. Spryskaj włosy lakierem, by zapewnić jej długotrwałość.
 
© Pixelformula / Pokaz Emilio Pucci prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ