Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kosmetyki pielęgnacyjne, nadające włosom połysk
Kosmetyki pielęgnacyjne, nadające włosom połysk
Fryzura

Kosmetyki pielęgnacyjne, nadające włosom połysk

Dział
Nie podobają Ci się włosy matowe i zniszczone. Wszystkie marzymy o zadbanych, zdrowych  i lśniących włosach. Pomimo, że zrobiłaś już wszystko, by osiągnąć swój cel, czasami Twoje włosy płatają Ci figle. Poznaj rady naszych ekspertów, dzięki którym zachowasz nieskazitelne włosy niezależnie od okoliczności!
 
Włosy nawilżone. Włosy zaczynają odstawać w momencie, kiedy brakuje im witamin i są przesuszone. Tendencja do odstawania cechuje szczególnie włosy kręcone lub kędzierzawe. I choć na tego rodzaju włosach trudniej jest wyeliminować odstające loczki, dzięki naszym radom będziesz w stanie się ich pozbyć chociaż na chwilę. „Oba wspomniane rodzaje włosów mają jedną cechę wspólną – brak nawilżenia. Używaj więc odżywek, szamponów oraz maseczek odżywiających, dzięki którym Twoje włosy staną się lśniące. Postaraj się jednak stosować szampon odżywiający na zmianę z innym szamponem, dostosowanym do Twojego rodzaju włosów. Dzięki temu, kosmetyki nawilżające będą jeszcze bardziej skuteczne.”
 
Włosy, którym brakuje sprężystości. Jeżeli powierzchnia włosa jest zniszczona lub wrażliwa, włókno włosowe nie będzie mogło spełniać swojej roli błyszczącego lustra. „Włos powinien, więc zostać na nowo pokryty powłoką ochronną, która została zniszczona z biegiem czasu. Efekt ten uzyskasz dzięki kosmetykom, które poprzez bezpośrednie działania we wnętrzu włosa, nadają mu sprężystości.” Keratyna jest zbawiennym składnikiem kosmetyków, dzięki któremu Twoje włosy będą zadbane i lśniące. Staną się one ładniejsze, zdrowsze i bardziej miękkie.
 
Uczesanie. Aby uzyskać efekt włosów błyszczących jak lustro, idealnym pomysłem na fryzurę wydaje się być wymodelowanie gładkich włosów. „Dzięki zabiegowi suszenia i prostowania, włókna włosowe stają się gładkie, a łuski włosowe idealnie domknięte. W rezultacie, Twoje włosy zaczną błyszczeć!” Aby zachować efekt swojego modelowania, spryskaj grzebień lakierem i przeczesz nim włosy. Dzięki temu, pozbędziesz się też odstających włosków.
 
Nasza rada: Jeżeli zależy Ci na szybkiej aplikacji, używaj odżywek bez spłukiwania. Odżywki te, jeżeli tylko są stosowane we właściwy sposób, sprawiają, że Twoje włosy staną się też bardziej lśniące. Serum lub odżywki dwufazowe, nakładane z reguły na wilgotne włosy, dają jeszcze bardziej widoczne rezultaty.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ