Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Korona, z wybiegu na ulicę?
Korona, z wybiegu na ulicę?
Korona, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Korona, z wybiegu na ulicę?

Dział
Jak dotąd noszenie korony było zarezerwowane dla księżniczek z królewskich rodzin. Tymczasem, projektanci mody Dolce&Gabbana postanowili upowszechnić noszenie tego luksusowego akcesorium, wykorzystując je w swoich pokazach. Czy oznacza to, że zostanie ono zaakceptowane także na ulicy? Rozszyfrowujemy to!
 
Korona na wybiegach mody. Kolejne sezony upływają, a biżuteria do włosów staje się coraz bardziej strojna. Po biżuterii XXL nadszedł czas na pojawienie się na wybiegach korony. W zestawieniu ze złotymi kolczykami ozdobionymi cyrkoniami, tylko jeden pomysł nasuwa się na myśl tej zimy: musi się świecić! Modna w tym sezonie korona, noszona na głowie w ten sam sposób co okalająca głowę opaska, jest godna największych księżniczek.
 
Na co możemy sobie pozwolić? Na wszystko, jeśli wybieramy się na wieczór pod hasłem "głowy w koronach". Na nic, jeśli idziemy do pracy. O ile powinnaś unikać noszenia tego typu korony na co dzień, o tyle nie powinnaś zupełnie zapominać o tym luksusowym i królewskim dodatku. Chcesz się zainspirować tym trendem i wcielić go w życie codzienne? Opaska okalająca głowę, ozdobiona kilkoma kolorowymi kamieniami, doda kolorowego akcentu twoim fryzurom po powrocie z wakacji.

Jak ją nosić? Korona jest okazała już sama w sobie, nie trzeba zatem przesadzać z fryzurą. Powinnaś unikać zbyt wyszukanego efektu. Inspirując się pokazem Dolce&Gabbana, zrób przedziałek na środku głowy i postaw na prostego koka na wysokości szyi. Przynajmniej jednego dnia możesz poczuć się jak księżniczka!
 
© Pixelformula / Pokaz Dolce & Gabbana prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ