Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Korona z warkoczy w stylu bohemy: Streetstyle
Korona z warkoczy w stylu bohemy: Streetstyle
Trendy i styl

Korona z warkoczy w stylu bohemy: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Luźna korona z warkoczy. Należy ona do najczęściej wybieranych fryzur, szczególnie w sezonie letnim. Pozwala ona odsłonić twarz i nadać stylu bohemy. Po umyciu włosów, zarysuj przedziałek na środku głowy. Zapleć warkocz z każdej strony przedziałka i zaczesz je na czubek głowy. Przypnij je za pomocą niewidzialnych wsuwek, spryskaj lakierem i gotowe! Wybierz kilka kosmyków z warkoczy, by fryzura nie nadawała ci zbyt surowego charakteru.
 
Jej wygląd? Miesza ona wszystkie zimowe i letnie trendy. Nasz dzisiejszy streetstyle założył dziś czarną sukienkę oraz grube rajstopy. Reszta ubioru natomiast jest w pastelowych kolorach. Jej okrągłe okulary oraz płaszcz są różowe, a na nogach widnieją sandały na obcasie. Do tego szminka i zielona sakiewka – nasz dzisiejszy streetstyle chciał, by jego życie było bardziej kolorowe! I zdecydowanie mu się to udało!
 
Rada dnia. Uczesz koronę z warkoczy w ciągu dnia, a gdy nadejdzie wieczór, rozpuść włosy, by stworzyć loki w stylu wavy. Dzięki temu, będziesz nosić dwie najmodniejsze fryzury sezonu letniego!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ