Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Korona z warkoczy czy pszeniczny warkocz
Korona z warkoczy czy pszeniczny warkocz
Korona z warkoczy czy pszeniczny warkocz
Trendy i styl

Korona z warkoczy czy pszeniczny warkocz

Dział
Tej zimy, pszeniczny warkocz uwiódł nas swoją zwiewną i cygańską naturą. W tym sezonie natomiast, wszechobecna jest korona z warkoczy. Bardziej skomplikowana w realizacji, przyciąga swoim romantycznym wyglądem. A ty, którą fryzurę wolisz?
Warkocz pszeniczny, przewodnik. Uważasz, że pszeniczny warkocz wyjdzie z mody jak tylko zaczną się ładne dni? Nie martw się tym. Ta fryzura jeszcze długo będzie na czasie. Coraz więcej kobiet zapuszcza włosy, a ten typ wiązania jest szczególnie ceniony. Przede wszystkim, z racji tego, że stylizacja jest łatwa w realizacji, ale również dlatego, że nawiązuje do stylu bohème, który jest teraz bardzo poparny. 
Zacznij od wydzielenia trzech stref, tak jak w klasycznym warkoczu lub dwóch jeżeli chcesz uzyskać efekt plecionki. Krzyżuj kosmyki do środka i wyciągnij kilka z nich na końcu, aby dodać mu tego efektu nieładu, któremu nie można się oprzeć!
Korona z warkoczy, przewodnik. Ta fryzura wymaga trochę więcej pracy, ale z odrobiną wprawy lub przy pomocy przyjaciółki, możesz dokonać cudów. Korona z warkoczy jest dla tych, które chcą prezentować romantyczny look lub poplażową szykowność… jeśli masz wystarczającą długość, aby owinąć warkocz wokół głowy! Zaczynamy od jednego z uszu, tworząc trzy pasemka i postępujemy na początku tak, jak z klasycznym warkoczem, tylko, że poziomym, do którego dokładamy cały czas kolejne kosmyki włosów, zawsze z tej samej strony. Aby ułatwić sobie zadanie, możecie je zrobić od połowy głowy: zrób przedziałek na środku lub z boku i zwijaj warkocz z jego obydwu stron. Nie będzie to wyglądać jak pełna korona, ale Twoja fryzura będzie wzbudzała niesamowitą zazdrość! Upnij następnie włosy z tyłu głowy przy użyciu spinek i spryskaj całość lakierem, aby fryzura trzymała się idealnie. 
© Pixelformula / Backstage Valentino, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ