Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kornet zakonnicy, z wybiegu na ulice?
Kornet zakonnicy, z wybiegu na ulice?
Trendy i styl

Kornet zakonnicy, z wybiegu na ulice?

Dział
Kornet zakonnicy idealnie chroni uszy przed zimnem i jest dosyć zaskakującym dodatkiem na głowach fashionistek. Niemniej jednak, na pokazie Muglera, modelki dumnie prezentują kornety, zawiązane na szyi i wsunięty na głowę do poziomu oczu. Czy kornet zakonnicy trafi z wybiegu na ulice? Rozszyfrujmy!
 
Kornet zakonnicy na pokazach. Precyzyjna fryzura w stylu retro oraz kornet zakonnicy, prezentowane na pokazach Muglera urozmaicają czarny total-look lub czynią look black & white bardziej wyrafinowanym. Szeroki kornet pozwala poczuć się incognito i nadaje wyglądu stewardessy z lat 50. Musiało minąć wiele czasu, zanim ten dodatek znalazł się wśród trendów 2013 roku.
 
Co należy zachować? Może kształt… Ale żeby uniknąć utożsamiania naszego dodatku z kornetem zakonnicy, absolutnie nie może być on biały. Kolor ten za bardzo przypomina klasztorne rekwizyty. Należy go zmienić, ale w zabawny sposób: kornet może być z nadrukami, z wełny albo z cekinami. Dodatki są po to, abyś mogła bawić się modą, a nie po to, aby przeładowywać swój wygląd elementami garderoby, które niczemu nie służą. To, czego wam trzeba tej zimy, to kornet zakonnicy, ale tylko takiego, który łączyć będzie ciepło z oryginalnością.
 
Jak go nosić? Jeśli chodzi o estetykę fryzury, to jest ona mało ważna, gdyż kornet zakrywa całość włosów. Niemniej jednak, noś raczej rozpuszczone włosy. Dzięki temu będą one oddychać i nie będziesz musiała poprawiać fryzury po zdjęciu kornetu. Taki dodatek pozwoli ci spędzić weekend we Włoszech, wyglądając niczym Grace Kelly nad Morzem Śródziemnym.
 
© Pixelformula / Pokaz Mugler prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ