Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kontrast, balejaż od Jean Louis David
Kontrast, balejaż od Jean Louis David
Eksperci

Kontrast, balejaż od Jean Louis David

Dział
Pasemka, balejaż... W salonach Jean Louis David, te techniki częściowej koloryzacji nazywamy Kontrastem. Jest to typ koloryzacji, mający na celu rozświetlenie Twoich włosów, uzyskując tym samym powalający, słoneczny efekt! Przedstawiamy Wam wszystkie tajniki tej techniki.
 
Usługa Kontrast pozwala uzyskać głębię i kontrast na Twoich włosach. „Dzięki tej technice, możliwe jest podkreślenie dynamizmu fryzury lub wybranych partii włosów otrzymując zawsze niezwykle naturalny rezultat.” Balejaż jest zatem przeznaczony dla tych z Was, które chciałaby nieznacznie rozjaśnić swoje włosy lub też wyeksponować swoją twarz lub grzywkę.
 
„Niektóre klientki wpadają jednak w pułapkę dążenia do zbyt wyrazistych i jasnych pasemek. W rezultacie, ich włosy szybko przybierają kolor platynowego blondu, co wynika z faktu, iż przy każdym farbowaniu odrostów, fryzjer musi dorabiać nowe pasemka. Włosy nie będą więc już wyglądać aż tak naturalnie…” Staraj się zatem unikać zbyt wyrazistych kontrastów pomiędzy naturalnym kolorem Twoich włosów i pasemkami.
 
Zaletą wykonywania zabiegu balejażu w salonie fryzjerskim jest pewność uzyskania rezultatu dostosowanego specjalnie do Twoich potrzeb. „W salonach Jean Louis David używamy różnych technik w zależności od życzeń klientki. Na przykład, aby uzyskać efekt słonecznego rozświetlenia fryzury, farbę nakładamy pędzelkiem, aby efekt koloryzacji był bardzo delikatny.” Możesz też zażyczyć sobie koloryzację o naturalnie postępującym kolorze (od włosów u nasady, aż do końcówek) lub bardziej widoczne kontrasty, dzięki czemu Twoja fryzura nabierze głębi!
 
Po wykonanym zabiegu zadbaj o to, by efekt balejażu pozostał równie piękny, jak pierwszego dnia po koloryzacji. Powinnaś zatem pielęgnować swoje włosy z balejażem! „W naszych salonach możesz więc poddać się tak zwanemu uszlachetnianiu, zwanemu także usługą Połysk, które pozwoli Ci odświeżyć kolor Twoich pasemek.” Do pielęgnacji domowej, wybieraj raczej kosmetyki przeznaczone do włosów blond niż do włosów farbowanych, gdyż tak naprawdę Twoje włosy przeszły koloryzację jedynie częściowo. „Od czasu do czasu pomyśl też o użyciu szamponu neutralizującego żółte refleksy na włosach. Myj nim włosy średnio raz w miesiącu i nie pozostawiaj go zbyt długo na głowie.”
 
Nasza rada: O ile włosy po balejażu wymagają mniej pielęgnacji niż fryzura, która została poddana całkowitej, klasycznej koloryzacji, nie obędziesz się bez farbowania odrostów co jakiś czas! Wystarczy, że odwiedzisz swojego fryzjera  co trzy lub maksymalnie co cztery miesiące.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ