Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Koński ogon w obrączce
Koński ogon w obrączce
Koński ogon w obrączce
Trendy i styl

Koński ogon w obrączce

Dział
Koński ogon w obrączce, często noszony w latach 90., powraca na nasze głowy. W rzeczywistości, już od kilku sezonów wszystkie te kobiety, które poszukują stylowej i kobiecej fryzury, odtwarzają ten rodzaj końskiego ogona, czesząc go wysoko na głowie. Zoom na koński ogon w obrączce.
 
Dla kogo? Dla tych z was, które chcą mieć fryzurę odrobinę surową, a jednocześnie, wysubtelniającą owal twarzy i dodającą klasy twojemu wyglądowi. Koński ogon w obrączce, równie praktyczny co jego podstawowa wersja, odsłania twarz i zapewnia spokojny dzień bez przejmowania się włosami. Koński ogon w tej wersji umieszczany jest wysoko na głowie z pomocą niezbędnego dodatku: gumki do włosów hair cuff. To właśnie ona zapewnia efekt "obrączki" na czubku głowy. Do ciebie należy wybór jej szerokości i długości. Na pokazie Erica Tibusch efekt ten jest szczególnie wyeksponowany, niemniej jednak, na co dzień, powinnaś wybrać gumkę hair cuff o mniejszej długości i średnicy.
 
Jak go zrobić? Po umyciu włosów, nałóż na nie krem do brushingu, aby chronić je przed urządzeniami do włosów. Po wysuszeniu ich z pomocą suszarki, postaw na prostownicę do włosów. Zbierz całość włosów i zwiąż je z tyłu. Zrób wysoką kitkę i zwiąż ją gumką z haczykiem. Kiedy koński ogon jest już gotowy, załóż gumkę hair cuff na gumkę z haczykiem i okręć część włosów wokół niej. Nie zawijaj całości włosów wokół gumki hair cuff, ponieważ połowa twojej kitki powinna wychodzić z obrączki. Utrwal fryzurę lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Eric Tibusch Haute-Couture, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ