Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Koloryzacje, które odmładzają
Koloryzacje, które odmładzają
Koloryzacje, które odmładzają
Farbowanie

Koloryzacje, które odmładzają

Dział
Nie musisz wcale uciekać się do liftingu, aby wyglądać kilka lat młodziej. Zastosowanie kilku sztuczek w dziedzinie mody i urody czasami wystarczy , by stać się młodszą z wyglądu. Przedstawiliśmy już fryzury, które odmładzają, przyszedł czas na koloryzację!
 
Reguły doboru kolorów. Reguły te obowiązują dla wszystkich, niezależnie od dziedziny, tak w kwestii urody, jak i mody, czy dodatków. Jeżeli masz jasną skórę, zapomnij o czarnym kolorze włosów. Kolor ten od razu zaostrzy rysy Twojej twarzy i sprawi, że będzie wyglądała na smutną. Czyli uzyskasz dokładnie przeciwny efekt do pożądanego. Z kolei, jeżeli będzie miała jasne włosy, zachowasz wrażenie spójności i złagodzisz rysy twarzy. Stosując się do tych reguł doboru kolorów możesz nie tylko podkreślić swoją urodę, ale jednocześnie odmłodzić swój wygląd o kilka lat!
 
Podążanie za trendami. To, co może Cię postarzać, to zwyczajnie niewłaściwy wybór koloru włosów. Jeżeli Twój kolor nie jest już modny, niewiele Ci już trzeba do porażki! Obecnie, do mody powraca kolor miedziany i niedługo wszędzie będzie go pełno. Jednak, jeżeli zdecydowałaś się na ten kolor już rok lub niecałe dwa lata temu, wiedz, że był on jeszcze wtedy w złym guście i mógł Cię postarzać. Powinnaś zatem przeglądać magazyny z modą oraz zwracać uwagę na reklamy prezentujące modę, by być na czasie z najnowszymi trendami i wybierać dzięki temu właściwe kolory.
 
Podkreślenie refleksów. Wszystkie mamy naturalne refleksy na włosach. Poza Azjatkami, których czarne włosy są jednolite w kolorze, każdy posiada różne odcienie danego koloru na swoich włosach. Aby się odmłodzić, wykonaj refleksy w kolorze jaśniejszym od Twojego naturalnego koloru włosów. Po lecie, spędzonym w słońcu i nad morzem, włosy rozjaśniają się z reguły same. Jeżeli tak nie jest, Twój fryzjer z pewności uzyska ten efekt.
 
Korzystanie z usług profesjonalistów. To kolor włosów ma dopełniać fryzurę, a nie na odwrót. Zanim wykonasz koloryzację, powinnaś ustalić, jak się czeszesz, w jaki sposób zajmujesz się swoimi włosami na co dzień tak, byś mogła dobrać dla siebie odpowiedni kolor. Aby jednak uzyskać rezultat na miarę swoich potrzeb, nie masz tak naprawdę innego wyjścia poza wizytą u fryzjera. W domu nie zdołasz uzyskać odpowiednio stonowanego koloru, dopasowanego tylko do Ciebie. Jedynie Twój profesjonalny fryzjer będzie w stanie to zrobić! Będzie też wiedział jaki kolor dobrać, aby podkreślić Twoją urodę i Cię odmłodzić.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ