Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Koloryzacja ton w ton
Koloryzacja ton w ton
Farbowanie

Koloryzacja ton w ton

Dział
Efekt koloryzacji pół trwałej (ton w ton), jak sama nazwa wskazuje, utrzymuje się tylko przez pewien czas. Oznacza to, że zmywa się z biegiem czasu, pozwalając uniknąć odrostów. W tym artykule przybliżymy usługi tego rodzaju.
 
Wszyscy fryzjerzy są zgodni, że farba ton w ton powinna po pewnym czasie sama zniknąć, nie pozostawiając przy tym żadnych przebarwień. „Wszystko jednak zależy od rodzaju farby, której używasz. Farby, które możesz znaleźć w supermarkecie zawierają zazwyczaj za dużą dawkę środków barwiących w stosunku do krótkotrwałego efektu, jakiego oczekują klientki.” Dlatego też, lepiej jest wykonać farbowanie w salonie i skorzystać z porad profesjonalisty.
 
W salonach Jean Louis David, wykonujemy delikatną koloryzację ton w ton o nazwie Gloss. „Ta koloryzacja nadaje włosom blask i umożliwia uzyskanie interesujących refleksów. Zaletą tego farbowania jest to, że znika po 4-5 tygodniach, podobnie jak opalenizna. Co więcej, farba nie pozostawia po sobie żadnych śladów.” Ta cecha w szczególności odróżnia profesjonalnie wykonane czasowej koloryzacji od tej wykonanej w domu. „Zwykle, po użyciu farby z supermarketu pozostają niezmywalne ślady. W rezultacie, brąz zmywa się do jasnego brązu, a złocisty blond może zacząć wpadać w nieładny żółty kolor…”
 
Niezmiennie jednak tego rodzaju farby cieszy się wielką popularnością wśród kobiet! „Farbowanie tego typu pozwala na ukrycie aż do 30% siwych włosów. Może ono zainteresować wszystkie kobiety, które mają ochotę na częste zmiany koloru włosów.” Zwłaszcza, że włosy po farbowaniu ton w ton lśnią bardziej niż po zastosowaniu farby trwałej. „Farby te sprawiają, że włosy wyglądają po prostu piękne.”
 
Nasza rada: Pielęgnacja włosów po pół trwałej koloryzacji jest taka sama, jak w przypadku farbowania trwałego. Pamiętaj, aby korzystać z szamponów i odżywek przeznaczonych do włosów farbowanych. Pozwoli to na dłużej zatrzymać  wyjątkowy blask i ton koloru.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ