Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Koloryzacja: fryzurowy contouring, nowe zjawisko
Koloryzacja: fryzurowy contouring, nowe zjawisko
Trendy i styl

Koloryzacja: fryzurowy contouring, nowe zjawisko

Dział
Contouring jest bardzo popularny w dziedzinie makijażu. Pozala on uwydatnić rysy twarzy, dzięki grze światła i cienia. Ale czy wiesz, że technika ta istnieje także w dziedzinie fryzur? Rozszyfrujmy.
 
Trend. Jest to nowa metoda koloryzacji, w której brane są pod uwagę rysy oraz kształt twarzy, a także kolor skóry i oczu. Jej cel: podkreślić urodę, dzięki odpowiednio rozmieszczonym refleksom. Włosy w różnych odcieniach sumblimują twoją urodę. Aby uzyskać ten rezultat, stosuje się różne techniki, takie jak tie and dye, balejaż czy Sunlight.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które pragną wysublimować swoje włosy. Owszem, contouring jest dla ciebie, jeśli chcesz, by kolor twoich włosów był w 100% spersonalizowany i specjalnie stworzony po to, by uwydatnić twoje walory.
 
Jak go zrobić? W salonie lub u specjalisty! Jeśli masz okrągłą twarz, powinnaś zrobić jaśniejszy odcień na czubku głowy, a ciemniejszy poniżej uszu. Jeśli masz pociągłą twarz, twój kolor będzie ciemniejszy u nasady, a jaśniejszy na długości. Jeśli masz kwadratową twarz, ukryj jej ksztafty ciemnym odcieniem i rozjaśnij resztę włosów. Wybierz ciemnejsze odcienie na wysokości czoła i jaśniejsze na końcówki, jeśli twoja twarz ma kształt serca. Udaj się do salonu fryzjerskiego, by przejść taką zmianę. Jedynie twój fryzjer będzie potrafił ci najlepiej doradzić!
 
© Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ