Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kolory włosów w sezonie jesień-zima 2012
Kolory włosów w sezonie jesień-zima 2012
Kolory włosów w sezonie jesień-zima 2012
Farbowanie

Kolory włosów w sezonie jesień-zima 2012

Dział
Oprócz kilku dziwactw, które można było zauważyć na wybiegach w tym sezonie, klasyczne kolory wydają się powracać do łask. Jednak uniwersalność stylu klasycznego wcale nie oznacza, że musi on być pozbawiony kształtu i charakteru! Odkryj z nami najważniejsze trendy w tym sezonie jesień-zima.
 
Śnieżny blond. Śnieżny blond jest kolorem jaśniejszym i bardziej rozświetlonym niż klasyczny blond. Jest to niemalże biały odcień blondu, który jednak wcale nie nadaje Ci wyglądu babci. Niech skuszą Cię jego bardzo jasne, wręcz lodowe odcienie, które nadadzą Twojej fryzurze czarujący zimowy wygląd. Z reguły kolor ten noszony jest na krótkich włosach wpisując się glam’rockową stylizację lub na falowanym bobie stylizowanym na eleganckie retro.
 
Czekoladowy brąz. Brunetki będą nosić bardzo smaczne kolory w odcieniach czekolady lub karmelu. Aby uzyskać więcej głębi w swoim kolorze, poproś fryzjera o lekki balejaż, który nada Twoim włosom naturalnych, świetlistych refleksów. Z kolei, łagodniejszy odcień brązu noszony zwykle na długich lekko falowanych włosach załagodzi Twoje rysy i doda Ci uroku.
 
Rudy. Kolor ten jest uwielbiany ze względu na jego zmysłowość i zaczepny ton... Jednak należy go nosić z pewną dozą pewności siebie. Ten ognisty kolor nie pasuje bowiem do każdego.  Dlatego radzimy wybierać stonowane odcienie rudego, tj. bardziej miedziane niż pomarańczowe oraz bardziej mahoniowe niż czerwone!
 
Dwukolorowe włosy. Zauważone przez nas na kilku pokazach, a w szczególności u Prady, dwukolorowe włosy wydają się zastępować kolorowe pasemka. W tym sezonie, modne stało się poziome oddzielanie od siebie dwóch różnych kolorów na włosach. Zanim jednak zdecydujesz się na tego typu kolorystykę, poczekaj i upewnij się, czy moda ta się przyjmie!
 
© Pixelformula / Pokaz Chadwick Bell prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ